Людина

Виглядати на десять років молодше. П’ять простих правил

Чи знаєте ви, що після сорока років тіло людини починає старіти швидше? Без правильного харчування і фізичних вправ тіло з кожним роком додає собі ще шість зайвих місяців. Це означає, що, якщо зараз Вам сорок, то в сорок чотири Ви будете виглядати і відчувати себе на всі сорок вісім, а в шістдесят – на сімдесят! А це ми бачимо кожен день, просто озирніться навколо.

Починаючи з тридцатип’ятилітнього віку наше тіло втрачає все більше мускулатури, накопичуючи більше жиру, навіть якщо харчування залишається як і раніше.

Виглядати на десять років молодше. П'ять простих правил

Але, знаючи п’ять основних правил боротьби зі старінням, цей процес можна зупинити, головне – ніколи не пізно почати. П’ять принципів включають в себе те, чого слід уникати, щоб зберегти молодість і здоров’я.

1. Забудьте про низькожирові дієти
Дієти з низьким вмістом жиру зараз дуже популярні, проте люди стають все товщі, а їхні організми – слабшим. А такі звички харчування нав’язуються і нашим дітям. Жирів не треба боятися, вони допомагають нашому організму виробляти життєво важливі гормони.

Читайте також: Дієти можуть привести до серйозних відхилень у психіці

Люди, що дотримуються дієти з низьким вмістом жирів, часто виглядають слабкими та змученими. Вони не можуть отримувати задоволення від життя, а хіба це зробить їх молодшими?

2. Перестаньте бігати по колу
З одного боку, відвідування спортзалів і фітнес-центрів корисно для здоров’я людини, а з іншого, помічали ви, що тіло звичайної людини там майже не змінюється? Одноманітні вправи прискорюють вироблення вільних радикалів, що викликає процес старіння.

3. Перестаньте скаржитися на те, який Ви старий
Люди старіють не тільки від того, що їм багато років, але і від того, що поводяться як люди похилого віку.
Запам’ятайте: у Вашого тіла немає годин, і воно не знає, прийшов йому час старіти чи ні. Тіло в’яне від невідповідного способу життя.

4. Уникайте зневоднення
Не можна недооцінювати благотворний вплив води на організм людини. Вона допомагає нам схуднути не тільки спалюючи жир, але і пригнічуючи почуття голоду. Просто випивайте по вісім склянок води в день, і помолодієте на кілька років за декілька тижнів. А жінкам для молодості шкіри рекомендується використовувати креми на основі колагену, тому поспішайте http://dermcare.ru/ – косметику на нативного трьохспірального коллагену.

Читайте також: Чому може боліти голова: несподівані причини

5. Менше тренувань
Якщо зовсім закинути тренування, то м’язи повністю атрофуються. Потрібно навантажувати себе фізичною активністю рівно стільки, скільки може винести Ваш організм, не перенапружуючи його. Також слід чергувати вправи, спрямовані на підтримку у формі різних видів м’язів, змінюючи програму тренування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments