Людина

Чесність людини – це результат пошкодження мозку

Дослідники з університету Берклі, в результаті проведеного дослідження, прийшли до висновку, що ступінь чесності людини залежить від ушкодження префронтальної зони головного мозку.

e049680428942faf016168da6717fb4c

В рамках дослідження фахівці застосували аналіз активності головного мозку за допомогою МРТ. Вченим вдалося з’ясувати, що в учасників дослідження, яких просили збрехати ставали активними орбітофронтальна і дорсолатеральна префронтальна кора, яка знаходиться в передній частині півкуль мозку. Дослідники проаналізували і учасників, у яких ці зони були пошкоджені.

Результати проведеного експерименту показали, що учасники дослідження, у яких спостерігалося пошкодження орбітофронтальної кори мозку, воліли говорити правду, а учасники з пошкодженням дорсолатеральної префронтальній зони воліли говорити неправду.

Читайте також: 

Як повідомили автори дослідження: «Отримані дані свідчать, що вибір між правдивими і помилковими відповідями залежить від пошкоджень префронтальної частини кори головного мозку».

Дослідники повідомили, що від природи всі люди чесні. Якщо людині необхідно домогтися чого-небудь йому необхідно почати себе контролювати, щоб сказати правду. І саме префронтальна зона мозку відповідає за те, чи буде людина говорити правду чи ні.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button