Фото

5 багатофункціональних 3D принтерів, за допомогою яких можна швидко розбагатіти

Найбільш функціональні 3D принтери, які допоможуть розбагатіти своєму власникові.

Технологія 3D друку хоча з’явилася відносно недавно, досить активно завойовує все нові і нові горизонти. Тепер з її допомогою можна створювати різні засоби, інструменти, одяг, взуття, аксесуари і навіть техніку. У нашому огляді представлено 5 найбільш практичних 3D принтерів, які сьогодні може собі дозволити навіть людина з середнім достатком.

1. Багатофункціональний 3D-принтер – Designjet від компанії Hewlett-Packard

Практичний 3D-принтер від компанії Hewlett-Packard.
Компанія Hewlett-Packard розробила свою чергову новинку 3D-принтер – Designjet, який здатний друкувати за допомогою різних матеріалів. НР пропонує дві моделі: Designjet 3D і Designjet 3D Color, за 13 і 17 тисяч доларів США відповідно. І це єдиний дорогий принтер в нашому огляді.

2. 3D-принтер друкує металом – Mx3D-Metal

Перший 3D-принтер, який здатний друкувати металом.
Розроблений перший у світі робот-принтер, який може друкувати за допомогою металу. Цей пристрій здатний створювати різні залізні конструкції. В якості матеріалу для друку девайс може використовувати: сталь, бронзу, мідь і алюміній.

3. Новий 3D-принтер New Matter MOD-t

Дешевий 3D-принтер New Matter від компанії MOD-t.
Розробники компанії MOD-t представили новий 3D-принтер New Matter MOD-t, який може дозволити собі кожен з нас. Новинка підтримує бездротове підключення по Wi-Fi, а в якості матеріалу для друку використовує пластик PLA. Головною особливістю даної моделі є її ціна – 149 доларів США.

4. Тривимірний шоколадний принтер Choc Creator V2

Незвичайний 3D принтер – Choc Creator V2, який друкує шоколадом.
Китайська компанія Choc Edge представила свій оригінальний 3D принтер – Choc Creator V2, який може створювати тривимірні предмети з шоколаду. Пристрій обладнаний зручною друкуючою головкою зробленої у формі десяти міліметрового шприца. При необхідності, девайс здатний друкувати: білим, чорним і молочним шоколадом.

5. Портативний 3D-принтер – The Micro від компанії M3D

Компактний 3D-принтер – The Micro для домашнього використання.
Компанія M3D розробила функціональний 3D-принтер під назвою The Micro. Дана модель представлена в п’яти кольорах: помаранчевому, салатовому, блакитному, чорному і срібному. Вартість новинки складає усього лише 300 доларів США.


Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button