Авто

Вихід нової моделі Nissan Leaf сприяє зростанню попиту на електромобілі

Компанія Nissan відзначає значне зростання попиту на електромобіль Leaf, що сприяє розвитку світового ринку електрокарів в цілому.


Повідомляється, що світові продажі електромобілів Nissan зросли на 10 % в 2017 фінансовому році (з 1 квітня 2017 року по 31 березня 2018-го). При цьому попит на модель Leaf збільшився на 15 % — з 47 423 до 54 451 одиниць. Всього ж з моменту виведення машини на ринок в 2010 році компанія продала понад 320 тис. примірників Leaf.

«Nissan Leaf — це найбільш продаваний у світі, найпоширеніший і доступний електромобіль. Ми очікуємо, що в 2018 році він збереже свої позиції», — відзначає автовиробник.


Електромобіль Nissan Leaf нового покоління був представлений у вересні минулого року. Він отримав ряд інноваційних технічних рішень і систем, включаючи систему автономного водіння ProPILOT, повністю автоматичну систему паркування ProPILOT Park, технологію управління за допомогою педалі акселератора e-Pedal, а також збільшену потужність і підвищений запас ходу.

У лютому цього року новий електрокар Leaf отримав найвищу оцінку безпеки (п’ять зірок NCAP). Безпеку пасажирів при зіткненні оцінюється в 94,8 бали зі 100, що стало можливим завдяки згаданій системі ProPILOT, підвищеної жорсткості кузова, шести подушок безпеки, посиленим подголовникам і спинок сидінь.

Крім того, новий Leaf був обраний найбільш екологічним автомобілем 2018 року в рамках міжнародного конкурсу World Car Awards.

Кнопка «Наверх»