Головна / Авто / Вихід нової моделі Nissan Leaf сприяє зростанню попиту на електромобілі

Вихід нової моделі Nissan Leaf сприяє зростанню попиту на електромобілі

Компанія Nissan відзначає значне зростання попиту на електромобіль Leaf, що сприяє розвитку світового ринку електрокарів в цілому.


Повідомляється, що світові продажі електромобілів Nissan зросли на 10 % в 2017 фінансовому році (з 1 квітня 2017 року по 31 березня 2018-го). При цьому попит на модель Leaf збільшився на 15 % — з 47 423 до 54 451 одиниць. Всього ж з моменту виведення машини на ринок в 2010 році компанія продала понад 320 тис. примірників Leaf.

«Nissan Leaf — це найбільш продаваний у світі, найпоширеніший і доступний електромобіль. Ми очікуємо, що в 2018 році він збереже свої позиції», — відзначає автовиробник.


Електромобіль Nissan Leaf нового покоління був представлений у вересні минулого року. Він отримав ряд інноваційних технічних рішень і систем, включаючи систему автономного водіння ProPILOT, повністю автоматичну систему паркування ProPILOT Park, технологію управління за допомогою педалі акселератора e-Pedal, а також збільшену потужність і підвищений запас ходу.

У лютому цього року новий електрокар Leaf отримав найвищу оцінку безпеки (п’ять зірок NCAP). Безпеку пасажирів при зіткненні оцінюється в 94,8 бали зі 100, що стало можливим завдяки згаданій системі ProPILOT, підвищеної жорсткості кузова, шести подушок безпеки, посиленим подголовникам і спинок сидінь.

Крім того, новий Leaf був обраний найбільш екологічним автомобілем 2018 року в рамках міжнародного конкурсу World Car Awards.

 
comments powered by HyperComments