Авто

Бюджетний седана Tesla з’явиться в 2016 році

Новий седан початкового рівня від Tesla, отримає назву Model III, а не Model E, як передбачалося спочатку. Змінити ім’я автовиробника змусили через претензій компанії Ford, яка заявила свої права на цю назву.

Сам Елон Маск пожартував в інтерв’ю британському виданню Autoexpress, що над початковою назвою для нового седана довго роздумувати не довелося. “У нас був седан Model S і кросовер Model X. Очевидно, що не вистачало лише літери E, щоб вийшов справжній СЕКС. Тому Ford, заявивши свої права на назву, зіпсувавши нам весь секс”, – з гумором прокоментував Маск.

foto_cikavosti_20.07.2014-07

Седан Model III буде представлений в 2016 році, а ще через рік надійде в продаж. Новинка буде істотно відрізнятися від старшого брата в особі Model S. У неї буде абсолютно нова платформа, за розробку якої відповідає Кріс Поррітт, який раніше працював з Aston Martin.

Читайте також: ТОП-6 найбільш очікуваних електромобілів 2014 року 

За габаритами Model III буде приблизно на 20% компактнішою, ніж Model S, а стартова ціна на американському ринку складе близько 35 000 доларів. Автомобіль отримає більш дешеві у виробництві літій-іонні батареї, які забезпечать дальність ходу до 320 кілометрів при, як повідомляється, “значній динаміці”. На ринку Model III буде позиціонуватися як “електричний конкурент BMW третьої серії”.

Крім того, в одному з інтерв’ю Елон Маск згадував про суттєву модернізацію, яка чекає акумулятори родстера Tesla майбутнього покоління. Дальність ходу електричного спорткара обіцяють збільшити майже до 650 кілометрів замість поточних 400.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button