Головна / Земля / Військові припустили, кому належать знайдені в Гімалаях сліди «єті»

Військові припустили, кому належать знайдені в Гімалаях сліди «єті»

Знайдені індійською армією в Гімалаях сліди «єті», існування яких ставлять під сумнів більшість вчених, насправді могли належати дикому ведмедю, пише газета Hindustan Times з посиланням на представника Збройних сил Непалу.

На початку поточного тижня альпіністська експедиційна група армії Індії повідомила про виявлення відбитків стопи «снігової людини» розміром 32х15 дюймів поблизу базового табору Макалу. Експерти і користувачі соцмереж з недовірою сприйняли знахідку військових — зокрема, багато вказали на те, що наукових досліджень, які сьогодні говорять на користь існування єті, не існує.

«Наша група зв’язку перебувала разом з індійськими військовими, коли були виявлені ці сліди. <…> Коли ми спробували розібратися в ситуації, місцеві жителі повідомили нам, що в цій місцевості часто можна побачити сліди дикого ведмедя», — розповів газеті офіційний представник непальських ВС Бигьян Дів Пандей.

На фотографії, що супроводжувала інформацію індійської армії про виявлення слідів «єті», виразно було видно відбиток на снігу величезної стопи.