Різне

Домашня метеостанція – як вибрати?

Домашня метеостанція - як вибрати?Домашня метеостанція здатна не просто визначити температуру або вологість навколишнього середовища. Цей прилад може повноцінно визначати погоду на наступний день, причому прогноз не менш точний, ніж прогнози погоди по телебаченню. Крім того, що завжди можна підготуватися до дощу, метеостанція – хороший помічник для метеозалежних людей.

Краща домашня метеостанція

Для вибору домашньої метеостанції необхідно визначитися з необхідними вимірами. Деякі прилади здатні не просто вимірювати температуру, а й завчасно передбачити заморозки, різке підвищення температури. Одні моделі доводиться налаштовувати самостійно, а інші налаштовують виробники. Не забудьте дізнатися в продавців на Meteomaster, в яких саме одиницях прилад буде вимірювати температуру. Вологість в приміщенні – один з найважливіших параметрів для комфортного стану людини. Особливо це важливо для дітей. У зимовий період за рахунок центрального опалення вологість повітря помітно знижується. Надмірне зволоження не менш небезпечне для здоров’я.

Якщо ви дуже погано себе почуваєте, але видимих ??причин немає, спробуйте проконтролювати атмосферний тиск. Багато хто відзначає, що з коливанням погодних умов приходить справлятися за допомогою таблеток. Добре мати прилад, який свідомо буде знати, що вас чекає напередодні.

Перед тим, як вибрати домашню метеостанцію, поцікавтеся у консультанта, в яких одиницях прилад буде вимірювати тиск. У країнах СНД прийнято вимірювати його в міліметрах ртутного стовпа, шукайте саме такий прилад.

Прогноз погоди прилад здатний робити на 12:00 вперед, максимум на добу. Як правило, вимір і прогноз засновані на коливаннях атмосферного тиску. Хоч прогноз і короткочасний, зате його точність дуже висока.
Ну і останній критерій вибору – це тип метеостанції. Існують три основні моделі: цифрова, аналогова, професійна. Кожна модель оснащена основними приладами: барометр, термометр, гігрометр. Саме на підставі показань цих приладів домашня метеостанція робить прогнози погоди.

Цифрова домашня метеостанція

В основі такого типу станції лежать цифрові датчики. Такі датчики дозволяють дуже точно проводити вимірювання. Багато хто вибирає саме цифрові домашні метеостанції, так як вони мають більш презентабельний вигляд. Чутливі сенсори в таких приладах дуже високої точності. Крім того, домашня цифрова метеостанція може вимірювати не тільки основні погодні характеристики. Такі прилади успішно визначають погоду в квартирі і зовні одночасно. Є моделі, у яких відразу п’ять датчиків. Радіус дії кожного близько 100 метрів. Ви можете зберегти в пам’яті пристрою коливання температури за певний період. Деякі моделі вимірюють навіть рівень УФ-випромінювання. Таким чином ви зможете дізнатися, який час на сонці допустимо провести без наслідків для організму. Звичайно, вартість хороших домашніх цифрових метеостанцій непорівнянна з ціною звичайної моделі з найпростішими функціями.

Аналогова домашня метеостанція

У таких метеостанціях використовують тільки механічні вимірники погодних умов. Така станція здатна показати поточні значення температури, вологості повітря та атмосферного тиску. Як правило, корпус станцій такого типу має класичний дизайн. Деякі вирішують вибрати аналогову домашню метеостанцію, так як вона може стати прекрасним доповненням до інтер’єру кімнати. Адже для виготовлення приладу використовують дерево, метал і скло. Нерідко станція стає хорошим подарунком.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments