Різне

Виробництво пончиків

20-02-15-foto-300x300-1Сьогодні сфера ресторанів формату фаст – фуд здатна запропонувати різноманітне харчування, залежно від смаків та уподобань. Так, пообідати на «швидку руку» можна шаурмою, суші, гамбургерами та іншим. Однак, як виявилося, є і не заповнені ніші на ринку швидкого харчування. Однією з таких є виробництво і продаж пончиків. Відкриття пончикових точок досить прибутковий бізнес при відносно невеликих вкладеннях. Залежно від обраного формату закладу, можна обійтися без покупки такого обладнання, як пос система, і різних інших торгових пристроїв.

У країнах колишнього Радянського Союзу виробництво пончиків скоротилося або зникло взагалі якраз після його розпаду. І на сьогоднішній день «пончиковий» ринок знаходиться в пасивній стадії. Але з кожним роком його розвиток намагаються забезпечувати різні компанії фаст – фуду і рітейлери, що організують власне виробництво.

При цьому ціна пончиків доступна середньостатистичному споживачеві. Середня вартість одного пончика значно нижче, ніж у тієї ж шаурми або гамбургера. Але слід розуміти, що відмінно будуть продаватися тільки свіже випечені пончики, приваблюючи покупця своїми ароматом і свіжістю.

Якщо ви задумалися про відкриття власної пекарні пончиків, то слід для початку вибрати місце, де б можна було збувати свою продукцію. Її можна продавати як в торгових центрах або на вулиці, так і в спеціальних закладах – пончикових. Для продажу на вулиці оптимально підійде пересувна автолавка. Такий варіант відмінно зарекомендував себе і є найбільш бюджетний. Не потрібно орендувати торгові площі або окремі приміщення, а також забезпечувати їх додатковим обладнанням, наприклад таким, як pos система. Досить буде стандартного набору пристроїв для пончикового виробництва – пончиковий апарат та ін. Широкий вибір сучасного торгового обладнання представлений на сайті termoprinter.org.ua компанії «Торгові Рішення».

Як альтернатива можна відкрити пончикову і в торговому центрі. Однак не всі супермаркети згодні розмістити на своїх площах виробництво пончиків, аргументую це чадом з фритюрниць. Хоча цю проблему можна легко вирішити, встановивши хорошу витяжку. Це варіант організації виробництва, звичайно, є більш дорогим.

Якщо ви все ж таки визначилися, то тут же встає питання про організацію самого процесу виготовлення. Його можна також вирішити без особливих проблем, адже при купівлі обладнання можна скористатися послугами технолога, яким все розповість і допоможе.

Найголовніше, це фінансова сторона продажів. Рентабельність у такого бізнесу дуже висока і маржа становить не менше ста відсотків. Враховуючи, що торгову точку можуть обслуговувати всього дві-три людини, то великих витрат на заробітні плати також не передбачається.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button