Авто

Peugeot 208 GTi з електричним двигуном

Peugeot працює над розширенням свого поточного асортименту, зокрема, шляхом появи спортивних моделей.

Ми знаємо, що Peugeot 508 отримає право на свою версію Sport Engineered, з гібридним двигуном, що і стане опорою більш невимушеного образу, який представить бренд Sochalian, пропонуючи більш спортивні і потужні версії.

Спортивний електромобіль Peugeot

Жодна з майбутніх високопродуктивних моделей не уникне електрифікації, щоб відповідати нормам викидів забруднюючих речовин, і, можливо, навіть спортивний автомобіль з електроприводом скоро з’явиться. Ця друга модель, орієнтована на високі експлуатаційні характеристики, буде значно дешевше Peugeot Sport Engineered 508, тому, що буде заснована на Peugeot 208, міському автомобілі, який був оновлений торік і який вже може похвалитися відмінними показниками продажів, як у версії з ДВЗ, так і у версії з електричним приводом.

Жан-Філіп Імпарато, генеральний директор Peugeot, пояснив англійському виданню Car Magazine, що зараз вивчається проєкт по створенню спортивних автомобілів 208, і він обов’язково буде електричним. Питання в тому, чи можна ще використовувати назву GTi, з посиланням на знаменитий Youngtimer, який є Peugeot 205 GTi:

«Для мене термін GTi — це нонсенс. Є простіший спосіб узагальнити назву: Peugeot Sport. Вона містить високу продуктивність, зниження викидів і нові відчуття. Якщо я запропоную спортивний автомобіль в сегменті B, то це буде 100% електромобіль, це точно. Ми приймемо рішення до кінця 2020 року».

Однак, на думку журналу Car Magazine, основою цього спортивного автомобіля за логікою речей став би Peugeot e-208 потужністю 100 кВт, що еквівалентно 136 кінським силам, і збільшення його до 125 кВт, або 170 к. с. Цього достатньо, щоб отримати відмінне відчуття за кермом, як того хоче Peugeot, але питання, порушене британськими журналістами, — це дальність дії, оскільки, за їх інформацією, використовувана батарея — 50 кВт-год, може значно обмежити кілометраж, доступний при використанні такої потужності.

Натхнення: econet.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть