Головна / Технології / У Китаї будують поїзд на магнітній подушці

У Китаї будують поїзд на магнітній подушці

Китайська вагонобудівна корпорація China Railway Rolling Stock Corporation (CRRC) приступила до розробки поїзда на магнітній подушці (маглів), який зможе розганятися до 600 км/год, Це буде найшвидший поїзд на магнітній подушці в світі.

e3d3d48c903cc45d09214716e32bfd46
«Планується створення поїздів на магнітній подушці, які будуть розганятися до 600 км/год. У них будуть використовуватися вітчизняні технології і стандарти, які будуть застосовані для швидкісних та високошвидкісних поїздів», — заявив представник CRRC Сунь Банчен. При цьому він не назвав орієнтовних термінів завершення процесу розробки і утримався від розкриття додаткових деталей.

За словами Сунь Банчена, в даний час розпочато процес розробки високошвидкісних потягів, здатних досягати швидкості 400 км/год і використовувати як вузьку китайську, так і широку колію в країнах колишнього СРСР. «Це будуть на 10% більш економічні потяги, які можуть розганятися до 350 км/год», — пояснив представник компанії.

У потягу, створення якого заплановано в рамках 13-ї п’ятирічки (2016-2020), колісні пари, які можна буде підганяти до стандартів дорожньої колії інших країн, на відміну від нинішніх поїздів, у яких колеса доводиться замінювати при перетині кордонів.