Людина

Високий рівень інтелекту пов’язаний з психічними розладами

Дослідники зі США встановили, що високий інтелект у більшості випадків є наслідком психологічних розладів. За словами фахівців, IQ-тести з високими результатами можуть свідчити про певні відхилення.

У ході дослідження вчені вивчили поведінку і дані психологічного аналізу декількох американських студентів вузів, що мають кращі оцінки в навчанні. В результаті вдалося встановити, що приблизно дві третини з них мають серйозні розлади в роботі головного мозку. Зокрема, мова йде про стабільність нервової системи.

«Наслідком розладів можуть бути схильність до депресії і чутливості до зовнішніх подразників. Крім того, люди з розвинутим інтелектом мають схильності до залежностей різного типу. Дослідження охоплювало розлади настрою і кілька видів тривожних станів», – розповіли фахівці.

На думку вчених, активність мозку у прискореній фазі стає причиною переосмислення функціоналу деяких нейронів, що призводить до розладів. Крім того, підвищений рівень інтелекту, як правило, не є запорукою ерудованості і освіченості, про що говорять погана пам’ять, неуважність людей з високим IQ.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button