Земля

Великі міста більш уразливі до катаклізмів

Дослідники з фонду АХА повідомили, що великі міста є більш вразливими до природних катаклізмів, ніж невеликі поселення. За словами фахівців, через величезну кількість важких будівель при землетрусі наслідки руйнувань в мегаполісах збільшуються в кілька разів.

За словами вчених, до 2050 року приблизно третина китайських міст матиме населення в один мільйон чоловік. Кількість міського населення в Індії за найближчі тридцять років збільшиться до 400 мільйонів. Дана тенденція може стати причиною не тільки занепаду сільського господарства, але й істотно збільшити ризики наслідків при землетрусах і паводки.

«Зростання кількості великих міст та їх населення пов’язаний з розвитком сучасних технологій, до якого всі прагнуть. В даний час проблему складно помітити, так як вона поширена тільки в Китаї та США, однак протягом тридцяти років мегаполіси стануть основним місцем проживання по всій планеті. Через велику кількість будівель з питомою вагою в кілька сотень тонн рух тектонічних плит може сповільнитися, що призведе до серйозних наслідків», – розповіла Дебора Балк з дослідницького фонду АХА.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button