Ґаджети

Вітрогенератор, якому не страшний штормовий вітер (фото)

Незважаючи на те, що практично 100% електроенергії в Ісландії виробляється на основі відновлюваних джерел, отримувати енергію з допомогою вітру в цій країні досить проблематично. Причиною тому служать надзвичайно сильні потоки повітря – на протязі доби швидкість вітру може становити 65 км/год, в штормову погоду цей показник досягає позначки 180 км/год В підсумку вітрові турбіни виходять з ладу раніше відведеного на експлуатацію часу.

c22364406cc0ca0f2c0fbda18256bcf6

Фахівці країни вже кілька років працюють над створенням вітрогенератора, здатного витримувати настільки сильні навантаження і, нарешті, винахідник Сеєзор Асгейрссон зміг запропонувати абсолютно новий тип пристрою, який витримує настільки сильні пориви вітру.

Турбіна, названа IceWind CW1000, має вертикальну широку базу і вигнуті особливим чином лопаті. Конструкція пристрою виконана таким чином, що навіть сильні рвучкі вітри не здатні крутити лопаті занадто швидко, що якраз і було проблемою в традиційному вітрогенераторі. В результаті новинка здатна працювати навіть під час шторму. Самому конструктору майбутнє CW1000 бачиться вельми перспективно не тільки в рідній країні, але і за її межами. У найближчі кілька місяців новинка надійде в продаж на території країни.

Джерело: icewind.

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button