Відео

Панди під час землетрусу забули про свою повільність

На кадрах цього відео можна спостерігати дуже цікавий момент — панди, зазвичай повільні і нерозторопні, кидають свою їжу і швидко підіймаються на дерево. Що ж сталося? 9 грудня в провінції Сичуань на південному заході Китаю стався землетрус магнітудою 4,6.

Дві великі панди, Чженьсі і Цзинлян, по 2 роки. Вони живуть у Центрі вивчення і розведення панд у Ченду в провінції Сичуань. За словами працівників центру, землетрус не мав негативного впливу на панд. Однак коли він стався, ним знадобилося всього 5 секунд, щоб дістатися до свого притулку на дереві.

Чому ж вони так швидко відреагували в той момент? Експерти відзначають, що великі панди відносяться до сімейства ведмежих, а це означає, що вони володіють гострим чуттям і відмінною рухливістю. Перебуваючи в небезпеці, вони керуються інстинктом і здатні діяти дуже швидко. Панди, що живуть у дикій природі, можуть швидко підійматися на дерева, якщо їм загрожує небезпека. Однак землетрус міг бути не головною причиною реакції Чженьсі і Цзинлян, оскільки поки немає ніяких наукових доказів того, що великі панди особливо чутливі до землетрусів.

Джерело: http://www.gismeteo.ru/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button