Людина

Поза, в якій спить пара, розповість про їхні стосунки

Ви помічали, що існує всього 2-3 пози для сну з вашим партнером, якими ви “користуєтеся”. Про що це свідчить, – пропонуємо поміркувати над тим.

Поза для сну “обличчям один до одного”

Ця поза носить максимально відкритий і емоційний характер. Ноги партнерів можуть бути сплетені чи випрямлені, міцні обійми змушують дотикатися тілами і лежати буквально ніс до носа. Така поза характерна для молодих пар, палко закоханих, коли відносини загострені настільки, що здається нестерпним розлучитися хоч на мить. Незручність цієї пози, як правило, не заважає парі засинати і прокидатися в обіймах один одного.

Поза для сну “обійми ззаду” або “ложки”

Уявіть собі подарунковий набір столових приладів. Ложки лежать в ньому боками, одна за одною. Саме так, на думку психологів, спить дуже велика кількість закоханих пар. Ця поза дуже красномовна. Закохані сплять, тісно притулившись, але при цьому не заважаючи один одному. Той з пари, хто лежить ззаду, і, як правило, це чоловік, створює для своєї другої половинки відчуття тепла і гармонії.

Сплячий попереду – зазвичай володар більш м’якого характеру, людина, здатна більше віддавати, ніж забирати, що віддає перевагу поступатися, ніж сперечатися. Якщо ж “ложки” під час сну міняються місцями, не змінюючи суті пози, це говорить про повну рівноправність і гармонії у вашій парі. На думку експертів, “обійми ззаду” – одна з найсексуальніших, але в той же час і заспокійливих поз для сну.

Поза захищеності і довіри

Цю позу ще більш ніжно називають “під крильцем”, вважаючи найромантичнішої. Партнер спить на спині, обіймаючи і притискаючи до себе партнерку, що лежить на боці, головою на його плечі. Відкрита поза чоловіка говорить про його відданість, ніжне тяжіння і дозвіл дрімати на своєму плечі – про готовність підтримати і захистити свою другу половинку від усіх негараздів навколишнього світу.

Поза жінки показує високу ступінь довіри своєму партнеру, спокій і умиротворення поруч з ним. Однак якщо партнерка лежить на животі, обіймаючи сплячого чоловіка рукою, злегка видозмінюючи позу, це говорить про її ревнивості, наче вона оберігає свого супутника життя від невидимих суперниць навіть у сні.

Поза для сну “вузли кохання”

Характеристикою цієї пози є хаотичне сплетіння рук і ніг закоханих під час сну. Комплекс цих поз часто зустрічається у палких, вразливих, емоційних людей. За ніч вони, частенько перевертаючись, сплітаються в нові любовні вузлики, не турбуючи сплячого поруч, а, навпаки, підлаштовуючись один під одного десь на рівні підсвідомості. Такі пари, немов зрослися корінням дерева, дуже прив’язані до своєї другої половинки.

Поза для сну “спина до спини”

Пози, описувані як “спина до спини”, можуть бути дуже різні. В одному з варіантів, коли закохані сплять, стикнувшись спинами, немає нічого страшного – просто сплячі поруч люди визначають для себе найбільш зручні положення тіла під час сну. Як правило, мова йде про самодостатніх, в міру незалежних і впевнених у собі людей. При цьому вони нехолодні і не віддалені один від одного, адже навіть вночі вони підтримують загальний “кордон”, зберігаючи точки дотику спин і відчуваючи тепло свого партнера.

Однак ситуація стає зовсім іншою, якщо мова йде про пари, сплячих буквально по різні сторони ліжка, збільшуючи відстань один від одного до максимально можливого. Під час сну між партнерами немов розверзлася прірва. Ви не помічали, що, посварившись з коханим і приносячи образу в ваше загальне ліжко, ви забиваєтеся на краєчок або відвертаєтеся обличчям до стінки? Якщо ця поза носить випадковий характер, приводів для тривоги немає. Адже у кожної пари бувають погані дні, конфлікти, сварки, нерозуміння.

Але все ж якщо ця поза для сну не була характерна на більш ранньому етапі ваших відносин, будучи вашою постійною персональною особливістю, а з’явилася останнім часом і продовжує залишатися у вашому житті, варто замислитися. Якщо ви день у день прокидаєтеся, відвернувшись від свого чоловіка або коханого, як і він від вас, а відстань між вашими спинами катастрофічно збільшується з кожною ніччю, погрожуючи переламати ліжко навпіл, варто переглянути ваші стосунки. Можливо, проаналізувавши взаємні претензії і замовчувані невдоволення, ви зможете знову солодко засипати в обіймах один одного.

На закінчення хотілося б відзначити лише один нюанс. Пам’ятайте, сон – це ефемерна матерія, тонка грань реальності і підсвідомості, світла і темряви, сьогодення і майбутнього. Тому, звичайно, не можна приймати як даність вказівки, які дають нам ці тлумачення.

Розшифровка поз сну закоханих – це всього лише своєрідний психологічний портрет відносин, а психологія, як відомо, наука тонка і непрямолінійна. Те, що добре для одних пар, зовсім не означає те ж саме для інших. Кожна людина – особистість, зі своїми особливостями і настроями, що вже говорити про закохану пару. Використовуйте знання на благо, а не зациклюйтеся на негативних показниках. Поза для сну може стати для вас індикатором для виявлення проблем, а не приводом для порожніх сліз. Головне, любіть один одного і спите солодко!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button