Наука

Виявлено протеїн, який бореться з раннім старінням і раком

Останні дослідження відзначають прогрес у боротьбі з раннім старінням і раком. Французькі вчені виявили молекулу білка, яка захищає від онкології і деградації функцій організму.

Вчені з французького Інституту ім. Луї Пастера прийшли до висновку, що білок GDF11 відповідає за гальмування процесів старіння і утворення пухлин в людському організмі. Це стало відомо в ході дослідження виявленого протеїну на лабораторних мишах.
Вони тримали їх на обмеженій дієті, яка сприяла меншій захворюваності серця і ЦНС. Таким чином було доведено, що відмова від деяких продуктів може поліпшити загальний стан здоров’я. Проте автори дослідження вирішили вивчити вплив протеїну більш точним шляхом.

Після спеціальних ін’єкцій в тілах тварин відзначалася велика стійкість до серцевих і онкологічних недуг. Фахівці також помітили відновлення нейронних зв’язків і поліпшення притоку крові в мозок. Коли старих мишей наповнювали кров’ю з молодих особин, у них виявлялося зміцнення стінок судин і підвищення когнітивних функцій. Зниження темпів неконтрольованого поділу клітин, що викликають рак, було найбільшим відкриттям в ході експериментів. GDF11, мабуть, є сполучною ланкою між регуляцією калорій і омолоджуючим ефектом крові.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button