Гумор

Влада США заборонила запуск ракети прихильника теорії плоскої Землі

Майкл Хьюз, відомий каскадер і прихильник теорії “пласкої Землі”, пояснив свою відмову від спроби полетіти в космос на борту побудованої ним ракети на цих вихідних тим, що влада США не дала дозволу на цю акцію.


“Ми цікавилися тим, чи потрібні нам такі дозволи, і представники бюро раніше нам казали, що ніяких додаткових паперів нам не буде потрібно. Повідомлення про мої плани з’явилися у всіх провідних ЗМІ світу минулого тижня. Ймовірно, один з високопоставлених чиновників міністерства побачив ці новини, і він, мабуть, зажадав “перевірити” мою діяльність”, — заявив Хьюз.

Він відносить себе до невеликої групи маргіналів, які заявляють про те, що Земля насправді є плоскою, як про це оповідають Біблія і міфи стародавніх греків, і що всі знімки з телескопів і фотографії Землі з орбіти є плодом змови вчених і витонченою підробкою.

Цю конспірологічну теорію Хьюз планував довести на минулих вихідних, відправившись в політ на власноручно побудованій ракеті. Вона, як сподівався каскадер, повинна була піднятися на висоту приблизно 550 метрів і пролетіти близько кілометра, досягнувши швидкості в 1000 кілометрів на годину.

Ця ракета не є прямим аналогом російських “Протонів”, американських “Сатурнов”, Falcon 9 Ілона Маска або Blue Shepherd Джефа Безоса — з її сопла вириваються не продукти згоряння палива, а стислий пар, закачаний у бак “космічного корабля” під великим тиском.

Запуск даного пристрою, як обіцяв Хьюз, повинен був відбутися в суботу на території занедбаного містечка Ембой в пустелі Мохаве, однак цього не сталося. В кінці минулого тижня, за словами конспіролога, з ним зв’язалися представники Бюро управління землями Міністерства внутрішніх справ США, які Хьюза повідомили про те, що він не може проводити подібні запуски без їх дозволу.

Як зазначив каскадер, ту ділянку, де повинен був проводитися запуск, має достатні розміри для того, щоб забезпечити безпеку глядачів і будь-яких інших людей, і тому подібне рішення міністерства його засмутило. Всі ці проблеми Хьюз сподівається вирішити до кінця цього тижня.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button