Різне

Власникам українських сайтів – платитимуть!

Якщо у вас є сайт, і ви заробляєте на ньому чи хочете це робити – ця стаття для вас. Якщо ж у вас його немає – негайно створюйте цікавий сайт, і повертайтеся сюди!

Отож, насамперед про добру новину: в УАнеті нарешті вже відкрилося щось своє, а не російське. Більше того, для кожного власника кожного хорошого українського сайту з’явилася додаткова можливість заробити реальні гроші на посиланнях з допомогою http://www.webgarden.com.ua та його сервісів, причому тут, в Україні!

foto_cikavosti_24.09.2014-01_resized

Докладніше? Будь-ласка!

Інтернет росте, як снігова куля, що котиться з гори. В ньому щодня з’являються десятки тисяч сайтів, які прямо чи опосередковано конкурують з іншими. Тому якщо не вживати постійних заходів по просуванню Інтернет-ресурсу, то він швидко втратить позиції у видачі пошукових серверів, а то й зовсім щезне з неї.

Ось чому сайти, які турбуються про високе місце у пошуковій видачі, крім гарного дизайну, цікавого контенту та всього іншого, повинні мати ще й посилання на інші сайти, з якомога кращою репутацією. Але треба знати: тільки хороші посилання на хороші сайти можуть гарантувати успіх, і іншої альтернативи – попросту не існує. Тому купівля посилань – це один з основних способів просування та рекламування сайтів у пошукових системах. Під покупкою посилань треба розуміти платне розміщення посилань на сторонніх ресурсах з метою підвищення показників інших ресурсів або підвищення їх відвідуваності. Саме тому існують сервіси, як Вебґарден та інші, які розміщують посилання у власників сайтів, в тому числі вічні посилання. І платять за це.

Що це практично означає особисто для вас, власника чи вебмайстра сайту, який хоче продати посилання? То як же заробити на них? Загалом все просто: насамперед, зареєструйтесь у WebGarden. Після реєстрації ви отримуєте особистий “кабінет”. Далі спокійно дієте за вказівками.

Потрібні подробиці та поради, як заробити більше?

Тут також все просто. Загальна порада: робіть корисні сайти українською, розміщуйте на них побільше інформації. Чим більше якісного контенту на сторінках – тим краще якість сторінок і тим більше сторінок піде у продаж. Отже – тим більший ваш прибуток.

За що і як нараховується прибуток у ВебГардені?

Прибуток в WebGarden нараховується за посилання і за так звані “вічні посилання” роздільно і щодоби. Сайт слідкує також за появою проблемних посилань і сигналізує вам особисто. Як це робиться – докладно вказано на сайті, у розділі корисних порад.

Все, що стосується технічних подробиць, які цікавитимуть вебмайстра, також є на сайті. Тут порадять, як адмініструвати сайт, щоб отримати максимальну користь від нього у взаємодії з сервісами WebGarden. Крім того, ви можете (і це рекомендується) отримувати розсилку, яка сповіщатиме про всі помилки.

Звичайно, про всі проблеми можна також сповістити службу технічної підтримки, отримати конкретні рекомендації та у взаємодії з нею вирішити всі питання.

І що важливо, зароблені кошти для вебмайстра виводяться не тільки по класичному варіанту на WebMoney, ала також на рідну карту від Приватбанку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button