Різні цікавинки

Як вибрати та купити плаття для вечірки

foto_cikavosti_24.09.2014-02У житті кожної жінки трапляються особливі, урочисті чи просто відповідальні моменти чи події, коли потрібно відвідувати певні заходи. І коли жінка бажає бути вишуканою та впевненою в собі, то власне виховання та правила тієї частини суспільства, до якої вона себе відносить, вимагають від неї дотримання певного коду, який однозначно натякає на “час” і “місце”.

Завдяки стрімкій глобалізації та міжнародним контактам, таким “кодом” в першу чергу став так званий “дресс-код”, під яким потрібно розуміти дотримання певного формального стилю в одязі, прикрасах та макіяжі, який би відповідав певним суспільним правилам.

Звичайно, чільне місце у дотриманні дресс-коду займає особливе, неповсякденне плаття, наприклад, коктейльні сукні і аксесуари до них, які пропонує Інтернет-магазин коктейльних суконь «My Dress».
Коктейльне плаття має свою історію, і вона досі впливає на його особливості.

Такі плаття з”явилися під час “сухого закону” в США, коли купівля забороненого тоді алкоголю відбувалася нелегально і маскувалася під елітні “танцювальні вечірки”. Їх було названо “коктейльними”, адже алкоголь у склянці було зручно маскувати різними кольоровими соками. Врешті, ці вечірки таки були танцювальними, а тодішній наймодніший танець – енергійний чарльстон – продиктував і стиль жіночого одягу: вишукане, приталене, досить відкрите вгорі плаття довжиною до колін. Зрештою, майже таким крій залишається і зараз, в чому легко переконатись на сайті http://www.mydress.com.ua/katalog/dresses/cocktail-dresses/ і там же купити чудові коктейльні сукні.

Звичайно, ті часи минули, але ця така вдала “знахідка” американських модельєрів захопила уяву жінок всього світу, зайняла своє місце в гардеробах десятків мільйонів, давно забула про напівкримінальні вечірки та перейшла до елітних салонів, концертних та виставкових залів.

Коли ви відвідаєте сайт Май Дресс, то переконаєтеся, що коктейльне плаття має просто необмежені можливості формування стилю. Воно може бути стриманим або відвертим, скромним або сексуальним, може мати будь-який колір, тип тканини та оздоблення. Зрештою, в кожному варіанті коктейльна сукня зовсім не забороняє жінці відчувати себе завжди бажаною. Та навіть навпаки! І тільки “фундамент” стилю залишається незмінним: довжина по коліна (плюс-мінус ширина долоні), як правило – оголені плечі та руки, і обов”язкова приталеність.

Коктейльні сукні в Києві можна зустріти чи не на кожній “паті”, тобто вечірці. А завдяки Інтернет-магазину «My Dress» коктейльні сукні стають доступними, доцільними і бажаними на наших днях народження, заручинах та весіллях у всіх без винятку куточках України. Адже це зручно, вишукано, привабливо та сучасно. Зрештою, це – досить спрощений варіант вечірнього плаття. У такому платті ви сміливо можете відправитися на вечірку, корпоративну зустріч, на урочисту весільну церемонію або на запальні танці в нічний клуб, відчувати себе сміливою і розкутою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button