Здоров'я

Вода – джерело нашого здоров’я

Вода – це не тільки джерело життя, але і ключовий фактор, який веде наш організм до здоров’я і добробуту. Найчастіше однією з основних причин найрізноманітніших хвороб є простий брак води, тобто зневоднення.

Більше чистої води!

Дуже часто можна почути фразу: «щодня споживайте 2-3 л рідини». Але під рідинами маються на увазі і чай з кавою, і різні напої, і навіть супи. У той час як для очищення організму нам потрібна саме чиста вода, без цукру, лимона і будь-яких інших добавок.

Збезводнення веде до всихання сполучної тканини, з клітин якої організм і намагається взяти недолік води. А оскільки сполучна тканина – це наша кров, то наслідком зневоднення є її загущення, підвищення ламкості судин. Недолік води також ускладнює виведення токсичних і забруднюючих речовин з організму.

Але найголовніше: вода є обов’язковою речовиною, яка бере участь в усіх хімічних процесах усередині нас. Її нестача призводить до появи болю в серці, печінці, нирках і так далі.

Про правильне споживання води.

Знайти по-справжньому чисту і корисну воду складно. Навіть фільтрована, очищена з-під крана, не задовольняє всім вимогами нашого організму. Найбільш бажаний варіант – це вживання біологічно активної, очищеної від мікроорганізмів води. Таку воду можна отримати з допомогою електроактиваторів.

Чистою і цілющою водою вважається джерельна, тому, що вона не піддається хімічній обробці. Вона проходить очищення ґрунтовими ґрунтами, при цьому не втрачаючи своїх корисних властивостей. Мінус джерельної води, на жаль, міститься в її смакових якостях. Через 7-10 днів вони, разом з корисними властивостями, руйнуються.

Не поступається джерельної і тала вода. Оскільки льоди менше схильні до забруднення, то тала вода вважається найбільш чистою. Регулярне її вживання нормалізує травлення, відновлює клітини організму, підвищує працездатність, покращує пам’ять.

Ще одним джерелом користі для організму є морська вода, хоч вона і є непридатною для пиття. Її використовують виключно для оздоровчих водних процедур. Хлорид натрію, який у ній міститься підтримує кислотно-лужний баланс в організмі, а йод омолоджує клітини.

Починати і закінчувати день необхідно склянкою води. Вранці він поліпшить роботу ШКТ, а ввечері подарує вам здоровий сон. Протягом дня вживати воду слід за 30 хвилин до води, випиваючи при цьому свою норму. Вода повинна бути теплою, так як холодна вода вимагає додаткових витрат енергії на її підготовку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button