Авто

Volkswagen ID.3 подешевшав, не втративши в дальності ходу

Німецький автовиробник зробив свою повністю електричну модель ID.3 доступнішою. У списку комплектацій електрохетчбека з’явилася версія ID.3 Pro, яка коштує менше, ніж основна модифікація Pro Performance. У Великобританії ціни на ID.3 Pro стартують зі значення 39 600 доларів США (з урахуванням державних субсидій), а за Volkswagen ID.3 Pro Performance потрібно заплатити як мінімум 41437 доларів.

Головна відмінність ID.3 Pro від старшої версії – менша потужність силового агрегату, зниження якої, природно, позначилося на часу розгону до 100 км / год. Volkswagen ID.3 Pro отримав електродвигун, що розвиває 143 к. с., з яким електромобіль прискорюється від 0 до 100 км / год за 9,6 секунди. А Pro Performance наділений потужністю 210 к. с. набирає швидкість 100 км / год швидше на 2,3 секунди.

Більш доступний варіант Volkswagen ID.3 також не відрізняється від Pro Performance по ємності акумулятора і, що більш важливо, за запасом ходу. В обох версіях електромобіль оснащується батареєю на 58 кВт • год, яка забезпечує пробіг на одній зарядці в рамках циклу WLTP 418-423 км в залежності від оснащення. Для всіх модифікацій заявлена однакова енергоефективність: одного кіловата Volkswagen ID.3 досить для подолання 6,76 км.

Параметри отримання заряду зі здешевленням в ID.3 не змінилися. Для збільшення запасу енергії в акумуляторі на 80% електромобілю необхідно 35 хвилин за умови зарядки від 100-кіловатної станції.

Volkswagen ID.3 Pro доступний у всіх трьох комплектаціях, які пропонуються для Pro Performance: Life, Business і Family. За заявою автовиробника, перелік модифікацій електрохетчбека ще розширять до кінця року.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button