Авто

Швейцарський електрокар Elextra почнуть випускати в 2020 році

Швейцарська дизайн-студія Classic Factory повідомила про свій електричний суперкарі Elextra нові подробиці, а також опублікувала додаткові фотографії автомобіля.

Швейцарский электрокар Elextra начнут выпускать в 2020 году

Електромобіль отримає якусь принципово нову силову установку, розроблену новим партнером Classic Factory – компанією з Мюнхена. При заявленій сукупної потужності в 680 к. с., її електромотори будуть вдвічі менше, ніж у конкурентів з тієї ж віддачею і при цьому не вимагає додаткових систем охолодження. Іншими словами, водій зможе розганятися без обмежень і підтримувати високу швидкість протягом тривалого часу. При цьому шасі і кузов розробляються в Штутгарті іншою компанією, яка також займеться виробництвом електрокара.

Перший прототип Elextra представлять в 2020 році, пізніше в тому ж році почнеться випуск моделі. Запланований тираж збільшили зі 100 до 150 примірників.

Раніше повідомлялося, що чотиридверний чотиримісний електромобіль Elextra отримає особливо міцний і жорсткий карбоновий монокок і два електромотори сумарною потужністю 680 к. с., які дозволять розвинути 100 км/год менш ніж за 2,3 секунди. Рухаючись зі швидкістю 100 км/год, Elextra зможе подолати на одному заряді 600 км.

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button