Земля

В Італії розробляють план евакуації на випадок виверження Везувію

В Італії розробляють план евакуації на випадок виверження вулкана Везувій. За заявою влади, дана робота буде закінчена в найкоротші терміни. Вже озвучені цифри населення, що підлягає евакуації – 700000 чоловік.

8d1ff58d8fa0fad3bcb740eef45fedf0
Департамент цивільного захисту регіону Кампанія, заявив, що вулкан Везувій, а вірніше ймовірне його виверження стане не просто проблемою, а величезною проблемою для всього регіону і тому треба заздалегідь підготувати плани і спеціальні служби до дій у разі катаклізму.

В районі вулкана існує 7 небезпечних зон, а в зоні потенційного ризику, розташовані 25 населених пунктів, в яких проживає понад 700 тисяч осіб. Влада заспокоює населення тим, що плани з евакуації не означають того, що вулкан вибухне в найближчий час.


Звичайно краще підготуватися заздалегідь, що б евакуювати величезну кількість населення всього за 72 години, саме стільки відводиться на евакуацію у разі раптового виверження Везувію. Згідно з планом на евакуацію направлять більше 200 поїздів і сотні автобусів.

Представники влади, чесно зазначають свою неготовність до надзвичайної ситуації і просять допомогти містам, що знаходяться в небезпечній зоні, додатковим фінансуванням, для підготовки інфраструктури на випадок несподіваної евакуації населення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button