Головна / Аналітика / Вручено Оскар в бізнес-світі України

Вручено Оскар в бізнес-світі України

17 квітня 2018 року у Будинку Президентських прийомів в столиці України відбулася офіційна церемонія нагородження переможців Конкурсу «Бренд року 2018».

Конкурс «Бренд року» традиційно є найбільш очікуваною діловою подією країни, мета якої – визначити і нагородити вищу лігу українського бізнесу, торгові марки, які є для споживачів чимось більшим, ніж просто постачальниками товарів або послуг. Оцінка брендів базується на підставі досліджень. Дані про Бренди обробляють за п’ятьма базисними компонентами:

  • ступінь популярності бренду (Brand Awareness);
  • лояльність до бренду (Brand Loyalty);
  • відповідність бренду (Brand Relevance);
  • ідентифікація бренду (Brand Identity);
  • присутність бренду (Brand Presence).

Вперше в категорії «Фінанси / Бізнес / IT» в номінації «Бездоганна якість» переможцем визнано агентство системних інтернет-рішень Wezom.

Wezom – IT-компанія з 18-річним досвідом роботи, яка пройшла шлях становлення від маленької веб-студії до міжнародного агентства з офісами у 4 країнах.

Перемога у найпрестижнішому бізнес-конкурсі України і звання Бренд року 2018 у номінації «Бездоганна якість» – це важлива подія в житті агентства і його співзасновників – Сергія Гузенка, Сергія Трушина і Ігоря Волового. Ця нагорода – визнання якісного підходу до вирішення будь-яких бізнес-задач клієнтів, а також стимул вдосконалюватися далі. Технології не стоять на місці, і, отже, є чого прагнути і куди розвиватися.

Першим відео з церемонії поділився на своїй сторінці в Facebook Сергій Трушин

Ukraine brand of the year 2018 award!

Gepostet von Sergey Trushin am Dienstag, 17. April 2018

Повний список номінацій і переможців можна переглянути сайті або на офіційній сторінці «Бренду року» у Фейсбуці.

 
comments powered by HyperComments