Технології

Все більше покупок здійснюють через ґаджети Apple

Все більша кількість покупок користувачі роблять за допомогою апаратів від Apple, це наочно показали різдвяні свята. У першу чергу це пов’язано з тим, що перед Різдвом вартість багатьох речей істотно падає, особливо це стосується онлайн-магазинів. Дослідження трафіку, яке проводилося по Північній Америці в різдвяний період, наочно показало, що основну частину покупок в мережі здійснюють за допомогою девайсів на iOS.

Все більше покупок здійснюють через ґаджети Apple

Як стало відомо, мобільні ґаджети компанії займають близько 23 відсотків з усіх покупок, навіть при тому, що використовуються промо-коди ІОН. При цьому відомо, що в ролі головного конкурента Apple виступає система, розроблена пошуковим гігантом, і яка також має багатомільярдну аудиторію, що користується пристроями з її управлінням.

Крім того, дана система дуже істотно програє Apple відповідно до кількості користувачів. Якщо порівнювати у вигляді відсотків, то «зелений робот» в різдвяний період використовувався для здійснення всього лише 4.6 відсотків покупок. Відзначено також, що в середньому одна покупка з Apple-пристрої коштувала близько 94 доларів. А ось у користувачів Android ті ж показники були рівні 48 доларам.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


2 Коментарів

  1. Яка “багатомідбярдна”? Населення Землі скільки взігалі міль’ярдів налічує?))

    1. Якщо користувачів інтернету більше 2 млрд, а пошукова система Google забирає більше 70%…. Рахуйте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button