Технології

Китайці запропонували побудувати підводний HyperLoop

Попередні розрахунки, проведені інститутом залізничного транспорту Китаю, показали, що будівництво підводної гілки вакуумного тунелю за принципом Hyperloop — цілком посильне для китайських фахівців завдання. Головне — спочатку розробити, виготовити та змонтувати все необхідне устаткування й інфраструктуру. Представлений проект десятикілометрового підводного швидкісного тунелю передбачає можливість дістатися з материка до Тайваню всього за 13 хвилин.

Ймовірно, китайським інженерам теж припала до душі ідея Ілона Маска, який запропонував подібну технологію раніше, тому вони і вирішили оцінити власні сили. Запропонований конструкторами вакуумний десятикілометровий тунель, розташований під водою, зможе стати однією із складових частин транспортної гілки, загальна довжина якої складе близько 180 кілометрів.

Цей тунель дозволить істотно скоротити час поїздок і відкриє нові можливості доставки вантажів у важкодоступні райони провінції Чжецзян, адже швидкість транспортної капсули, що переміщається всередині вакуумного тунелю, теоретично здатна досягати 2000 кілометрів на годину.

Поки що це лише проект, створений фахівцями на папері, але якщо китайці вирішать, що справа вигорить, то вони дуже швидко можуть перейти від слів до справи. Хто знає, може, саме в них і з’явиться перший справжній Hyperloop?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button