Технології

Майбутнє сільського господарства: людина не потрібна (відео)

Британська компанія Hands Free Hectare продемонструвала, що роботи можуть чудово впоратися з урожаєм без всякої допомоги людини.

Hands Free Hectare (HFH) — це компанія, заснована у Великобританії. Її завдання — автоматизувати сільське господарство на всіх стадіях: від висаджування насіння до догляду за врожаєм і прибирання. Компанія вирішила поставлену задачу на прикладі двох урожаїв, — озимої пшениці і ячменю. HFH за допомогою автономних машин і дронів довела, що можна вести фермерське господарство без єдиної людини в полі.

Практично кожен елемент сільськогосподарського процесу можуть виконати роботи, навіть перевірку рослин на хвороби і прополку бур’янів. Але можна автоматизувати не тільки догляд за рослинами, але й за тваринами. Так китайські фермери вже використовують автоматичні системи та системи штучного інтелекту за контролем над місцем розташування свиней і здоров’ям тварин.

[box type=”info” ]Поки є деякі проблеми: наприклад, роботи досить погано справляються з різкими змінами погоди. Так автоматичні трактори під час дощу не завжди можуть проїхати по прямій лінії.[/box]

Представники Hands Free Hectare кажуть, що повністю автоматизоване сільське господарство — це «справа не дуже далекого майбутнього. Більше того, воно відбувається вже зараз. Своєю демонстрацією ми також хотіли б змінити сприйняття сільського господарства серед людей, щоб вони вважали його передовою індустрією. Саме так ми зможемо залучити сюди більше людей, які б думали про майбутнє».

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button