Фото

Весь Всесвіт в одному кадрі (фото)

Всесвіт настільки великий, що здається неможливим вмістити його в одному зображенні. Але аргентинський художник і музикант Пабло Карлос Будассі зумів це зробити, об’єднавши зображення від НАСА та логарифмічні карти Всесвіту, створені фахівцями Прістонського університету.

І ось що у нього вийшло.

Наше Сонце і Сонячна система знаходяться в самому центрі кола, за ними йде зовнішнє кільце нашої галактики Чумацький Шлях, її спіральний рукав Персея, кільце інших сусідніх галактик, таких як Андромеда, інша космічна павутина, космічне мікрохвильове фонове випромінювання, що залишилося від Великого Вибуху, і, нарешті, кільце плазми, також утворене Великим Вибухом.

Логарифми допомагають нам відчути величезні числа, і в цьому випадку — величезні відстані. Замість того щоб показувати всі частини Всесвіту в лінійному масштабі, кожна ділянка кола відображає площу на кілька порядків більше, ніж до нього. Ось чому весь спостережуваний Всесвіт може вписатися в коло.

Ця ідея прийшла в голову Будассі, коли він виготовляв паперові шестикутники під назвою гексафлексони до дня народження свого сина. «Після того, як я намалював гексафлексони, я почав малювати центральні погляди на всесвіт і Сонячну систему. В той день з’явилася ідея логарифмічного погляду, і в наступні дні я зміг реалізувати її за допомогою графічного редактора, використавши зображення від НАСА і деякі власні текстури».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button