Здоров'я

Встановлений вік початку розвитку гіпертонії

На думку фахівців з Великобританії, ризик гіпертонії зростає з певного вікового порогу.

Причина цього — підвищене навантаження, яке починає відчувати кровоносна система людини у зв’язку з віковими змінами.

Як підкреслили в своїй науковій доповіді дослідники, найчастіше починають страждати від підвищеного кров’яного тиску люди, які переступили 60-річний рубіж.

Тому, серед загальних лікарських рекомендацій для людей цієї вікової категорії — ретельне спостереження за тиском і консультації медиків, оскільки дуже часто гіпертонія виникає на тлі повного здоров’я і навіть у людей, які раніше тривалий час були гіпотоніками.

З цієї причини вкрай важливо заздалегідь з’ясувати, наскільки високий ризик розвитку такого серйозного захворювання як гіпертонія.

Також лікарі нагадують, що ознаки захворювання часто бувають «стертими», але потім різко виявляють себе. Тому, наближаючись до 60-річного ювілею, необхідно змінити спосіб життя, почати дотримуватися дієт, які необхідні в цьому віці.

Такі заходи істотно зменшать шанси розвитку гіпертонічної хвороби та її наслідків, таких як інсульти і патології серцевої системи.

Також, починаючи з 40 років необхідно ввести нове правило в своєму житті, а саме систематично перевіряти тиск, відстежуючи його динаміку.

Кнопка «Наверх»
Закрыть