Головна / Фото / Втрачену в морі камеру знайшли через 2 роки і включили

Втрачену в морі камеру знайшли через 2 роки і включили

Через два роки камера у водонепроникному чохлі, втрачена у морі, було виявлено та повернуто власнику. Ґаджет, покритий черепашками і ледь впізнаваний, винесло хвилями на пляж в Тайвані, але завдяки водонепроникному корпусу він залишився в робочому стані.

Камера була виявлена групою школярів та їх учителем, які потім вирішили спробувати знайти її власника через Facebook, опублікувавши фотографії з камери. І їм це вдалося. Японська студентка Серину Цубакіхара втратила камеру, перебуваючи у відпустці на острові Ishigaki (Окінава) приблизно в 250 км на схід від Тайваню.

Потерянную в море камеру нашли через 2 года и включили

«Я займалася підводним плаванням, і я втратила камеру, коли в одного з моїх друзів закінчилося повітря і йому потрібна моя допомога», — розповідає дівчина. Це сталося у вересні 2015 року і Цубакіхара вирішила, що камера втрачена назавжди.

Потерянную в море камеру нашли через 2 года и включили

Однак водонепроникний чохол дозволив камері відправитися в невелику подорож, яка розтягнулася на 2 роки та 250 кілометрів. Після неї корпус камери більше нагадував камінь, оброслий водоростями, і майже повністю покритий черепашками. Сама камера виявилася повністю робочою і навіть включилася.

Школярі розмістили в соціальній мережі пост китайською і японською мовами, оскільки дівчина на фото була схожа на японку. Перш ніж господиня знайшлася, запис отримав понад 10 000 репостов. Тепер дівчина планує відправитися на Тайвань, щоб особисто подякувати школярам і забрати камеру.

 
comments powered by HyperComments