Різне

Вибір годин в магазині OnCover

Спочатку наручні годинники були винайдені для дівчат. Вони мали граціозні ремінці, які прикрашалися дорогоцінним камінням, що дозволяло використовувати новинку не тільки для того, щоб дізнатися годину, але і в якості прикраси. Чоловіки ж ще півстоліття воліли годинник на ланцюжку. Проте пізніше і вони оцінили всю красу їх носіння на зап’ясті.

1-20-03-2015-600-434

Довгий час наручний годинник мав тільки дві стрілки: годинну і хвилинну. Але у зв’язку з тим, що темп життя постійно збільшувався, з’явилася необхідність встановлення секундної стрілки. Першими в цьому напрямку стали швейцарські та австрійські виробники, які традиційно випускали найякісніші години.

Сучасний наручний годинник – це справжній витвір мистецтва, незалежно від їх вартості. Справа в тому, що кожна модель має свій власний і неповторний корпус, ремінець і циферблат. Щорічно відбуваються зміни в дизайні на ринку годин. Особливо до цього схильні виробники дешевих моделей, а саме Китай, Корея та Японія. В основному такі годинники обирає молодь, так як вони стильні, яскраві, володіють футуристичним корпусом і великою кількістю додаткових опцій і ґаджетів.

Щоб  класичного дизайну, необхідно звернути увагу на європейських виробників, а саме на Швейцарію, Австрію, Німеччину і Францію. Виробники цих країн залишаються вірні традиціям і оснащують свої годинники одними з кращих деталей. Це дозволяє їх використовувати понад 10 років при правильній експлуатації. Велика частина європейських годин не має батарейки. Вони оснащені функцією автозаводу. Тобто при носінні годин на зап’ясті вони самі заводяться. Ще однією перевагою таких моделей є підвищена точність вичислення часу. Якщо Ви помітили, що з часом годинна стрілка годинника стала показувати не точний час, необхідно звернутися до фахівця для заміни головки.

Справа в тому, що годинниковий механізм в ході роботи зношується, деталі в результаті тертя стираються і їм необхідна заміна. Експерти рекомендують здавати дорогі моделі годин на діагностику кожні 3 роки, щоб вони завжди показували точний час.

Незалежно від того, дорогі або бюджетні моделі годин Ви віддаєте перевагу, магазин OnCover пропонує тільки якісні моделі. Більшість з них знаходяться на складі і можуть бути відвантажені вже в день оплати. Якщо сьогодні Вам не потрапила на очі бажана модель, спробуйте звернутися в магазин пізніше. Асортимент поповнюється постійно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button