Різне

Реєстрація власного бізнесу: самостійно чи доручити юристу?

Реєстрація бізнесу державою – захист ваших особистих прав

Початок власної справи треба починати з державної реєстрації. В першу чергу тому, що цього вимагає Закон, і за провадження господарської діяльності без реєстрації на вас чекатимуть штрафи та навіть кримінальна відповідальність. Проте, реєстрація підприємництва потрібна не тільки державі, щоб “здерти податки”. Це потрібно для захисту прав кожного громадянина.

A person at a desk using a stamp or corporate seal on documents

Якщо ви скептично відноситесь до державної реєстрації, то уявіть собі, що її в Україні немає і контролю держави – також. І ось ваш сусід-підприємець, якого ніхто не контролює, влаштовує нібито на своїй території, але поряд з вашим помешканням, за спільним парканом, склад отрутохімікатів. Чи сподобалось б вам таке? Очевидно, що ні. Саме тому держава, реєструючи суб”єкти господарської діяльності, контролює їх, щоб вони не вчиняли шкоди громадянам, їх здоров”ю та життю,  і не шкодили навколишньому середовищу.

Юристи запобігають проблемам

Засновуючи власний бізнес, люди розраховують переважно на власні сили та грошові кошти, тому намагаються економити на всьому. Проте, існує дещо, на чому економити не варто. В першу чергу – на запрошенні юриста для розробки засновницьких документів та реєстрації, що можна зробити через сайт http://gc.ua/yuridicheskie-uslugi/registraciya-biznesa/  – такі послуги надають юристи корпорації “Глобал консалтинг”, офіси якої знаходяться в Києві та Харкові.

Навіщо це потрібно, якщо з Інтернету можна скачати всі документи? Так, це просто, але ж в житті трапляється все, і вам напевне прийдеться змінювати число засновників, або ж змінювати вид діяльності тощо. Можливо, через деякий час ви захочете залучити інвестиції, або ж розширити фірму, чи продати, чи навіть ліквідувати ваше підприємство. І ось тоді виявиться, що при реалізації свого права ви втрачаєте купу грошей, бо документи складено неякісно. Вас можуть чекати суди, витрати на них і на адвокатів. Всього цього ви уникнете, якщо фірму реєструватимуть юристи.

З чого почати власний бізнес?

Починати варто з консультації досвічених юристів. Фахівці “Global Consulting Corporation” порекомендують оптимальну організаційно-правову форму для вибраної вами діяльності, а податкові консультанти допоможуть визначитися з системою оподаткування. Ви отримаєте поради щодо розміру статутного фонду, кількості засновників. Вас поінформують про права та обов”язки, які виникнуть після реєстрації. Таким чином, ще до появи власного підприємства ви вже зекономите кошти, будете “інформаційно озброєні” і зможете більш чітко планувати майбутню діяльність.

Після прийняття рішення про заснування підприємства юристи допоможуть вам в зборі довідок та інших документів, які необхідні для реєстрації. Кінцевим результатом вашого співробітництва буде печатка вашої фірми, відкритий рахунок в банку та неодмінно – ваш майбутній успіх.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button