Поради

З чого розпочати лікування запущених зубів?

Навіть якщо регулярно чистити зуби, використовувати якісну зубну пасту, своєчасно міняти щітки та доглядати за зубами і ротовою порожниною за допомогою спеціальних засобів, періодично доводиться звертатись за послугою . Стоматологічна допомога потребує великих витрат, особливо при поганому стані зубів. Тому важливо правильно визначити, де дешевше зробити зуби і при цьому отримати якісний результат.

Ми допоможемо обрати клініку, розповімо, де та як краще лікувати зуби, як зекономити на стоматологічних послугах, з чого розпочати лікування запущених зубів та відповімо на інші важливі запитання.

Чи можна вилікувати дуже погані зуби?

Якщо ви зіштовхнулись с питанням, що робити, якщо у вас гнилі зуби, напевно ушкодження серйозні і вже стали помітними. Повністю вилікувати їх неможливо, але потрібно терміново зупинити процес гниття та зберегти зуби хоча б частково. Можливо, вони вже в такому стані, що врятувати їх неможливо. В такому разі можна лише позбутись гнилих зубів, щоб надалі не наносити шкоду здоров’ю. Але в будь-якому разі є можливість відновити зубний ряд, навіть якщо деякі чи всі зуби довелось видалити. Є різні методики, зокрема, імплантація та протезування.

Де краще лікувати зуби та як при цьому не розоритися?

У вас буде більше шансів отримати якісні стоматологічні послуги, якщо ви звернетесь до приватної клініки. Серед переваг таких установ те, що вони дбають про свою репутацію, використовують інноваційні технології, обладнання та якісні сучасні матеріали. Крім того, в таких стоматологіях кваліфікований персонал. Не варто шукати, де дешево зробити зуби, інакше є великий ризик, що ви отримаєте неякісні послуги. Краще обирати баланс між ціною та рівнем стоматологічної допомоги.

Щоб вилікувати зуби і не витратити всі заощадження на оплату роботи стоматолога, варто вжити деяких заходів.

Де лікувати зуби: аналіз прайс-листів

Порівняйте прайс-листи кількох стоматологій. Ринок стоматологічних послуг можна розділити на три основних сегменти: преміум, бізнес та економ. Вони розрізняються, перш за все, навіть не цінами, а переліком робіт та способами їх виконання. При цьому у деяких «преміальних» клініках завищують вартість елементарних послуг, наприклад, видалення зуба. Висока ціна виправдана виключно при використанні інноваційного обладнання та високоякісних дорогих матеріалів. Порівнявши назви та вартість послуг у різних установах, ви зрозумієте, з вас намагаються витягнути кошти чи розцінки дійсно відповідають рівню стоматологічної допомоги.

Перевірка статусу установи

Перевіряйте, якого рівня клініка. Якщо ви бажаєте лікувати зуби в одній з преміальних установ, обов’язково переконайтесь, що вона дійсно преміум-класу. Щоб мати цей статус, в клініці має використовуватись високотехнологічне обладнання (3D-сканер, мікроскоп) та найсучасніші методики лікування, наприклад, з використанням 3D-шаблонів. Матеріали також повинні бути високого класу від найкращих виробників.

Ще одна важлива ознака респектабельної клініки – суперкваліфікований медичний персонал. Про його рівень свідчить наявність міжнародних сертифікатів, що підтверджують розробку авторських методик лікування. Крім того, повинні бути сертифікати від виробників стоматологічної продукції. Відповідна інформація обов’язково розміщується на сайті клініки.

Як лікувати зуб правильно: отримання обґрунтування діагнозу та лікування

C:\Users\home\Downloads\caroline-lm--m-4tYmtLlI-unsplash.jpg

Попросіть лікаря пояснити, чому він діагностував саме таке захворювання та обрав саме такий спосіб його лікування. Всім відомо, як лікують зуби деякі несумлінні стоматологи, що заради прибутків готові свердлити та пломбувати навіть здорові зуби. Щоб уникнути такої ситуації, запитуйте у лікаря, що стало підставою для діагнозу та призначення лікування. У відповідь вас мають ознайомити з усіма даними, рентген-знімками та іншими результатами обстеження.

Пошук бюджетної альтернативи дорогому лікуванню

Запитуйте, як вилікувати зуби дешевше. У сумнівних клініках можуть призначати занадто дороге та навіть непотрібне лікування. Якщо лікар чесний, він обов’язково запропонує альтернативний недорогий спосіб вирішити вашу проблему. При отриманні відмови варто пошукати іншу клініку, де дешевше лікувати зуби.

Контроль плану лікування

У ньому повинен бути повний перелік процедур, що вам необхідні, з обґрунтуванням. У процесі лікування можуть, звичайно, виникати неприємні несподіванки, наприклад, необхідність видалити нерв, що не передбачалась. У такому випадку лікар повинен надати дані діагностики. Наявність плану вбереже вас від нав’язування непотрібних процедур.

Гарантія на послуги

Не варто від неї відмовлятись. Серед паперів, що ви підписуєте перед початком лікування, може приховатись відмова від гарантії. Будьте уважні і не підписуйте її, щоб не довелось платити за виправлення помилок.

Перевірка діагнозу у іншого лікаря

Якщо виник сумнів у словах спеціаліста, зверніться до іншого. Лікарі можуть використовувати різні способи обману, що змусити пацієнта платити більше.

Чи можна вилікувати зуби вдома?

Без допомоги спеціаліста неможливо лікувати зуби. І не слід намагатись це зробити. Зупинити чи хоча б сповільнити процес гниття здатний тільки лікар. Якщо вас турбують потенційні витрати, завжди можна знайти клініку, де лікують зуби недорого і якісно. Тому не варто шукати народні методи домашнього лікування. Це тільки погіршить стан зубів.

Як заспокоїти нерви у зубах?

Шукаючи спосіб позбавитись зубного болю, ви повинні усвідомлювати, що зуби потрібно полікувати якнайшвидше, і постійне знеболення – це не вихід. Можна тільки тимчасово заспокоїти нерви за допомогою знеболювальних засобів, але тільки в тому разі, якщо невідкладно отримати допомогу лікаря неможливо.

Стоматологічні проблеми потребують негайної реакції, і зволікання може призвести тільки до їх посилення. Якщо ви чекатимете занадто довго, доведеться дізнатись, скільки коштує вилікувати всі зуби. А це значні кошти. Тому обирайте клініку, користуючись нашими порадами, і ви напевно зможете повернути собі гарну здорову посмішку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button