Поради

Виставка «Лак & Фарба Expo UA»

Лак & Фарба Expo UA – це фактично одна з найбільших та найкращих в Україні спеціалізованих виставок, де кожен охочий може ознайомитись з новинками лакофарбової продукції. Тут представлена сировина та обладнання, яке використовується для виготовлення якісних покриттів. А також тут можна знайти матеріали, які надалі будуть використовуватись для обробки різноманітних поверхонь під час ремонту квартир у Львові. Це важливо, адже асортимент продуктів останнім часом помітно розширився. Наприклад, на ринку з’являються нові матеріали та технології, які можуть дійсно знадобитись під час ремонтних робіт, тому відвідати виставку буде корисно кожному.

Виставка «Лак & Фарба Expo UA»

Виставка і її розділи

Ремонт і будівництво – це та галузь, яка ніколи не стоїть на місці, а постійно вдосконалюється. Вітчизняні виробники також стараються зробити все, щоб їх продукція досягнула міжнародного рівня якості, і успішно з цим справляються. Можете самостійно в цьому переконатись відвідавши виставку, яка відбудеться з 31.03 по 3.04 2020 року.

Це захід міжнародного рівня, який буде цікаво відвідати як професіоналам, так і любителям, які просто цікавляться питанням вибору якісного покриття. Тематика виставки захоплює різні категорії. Для прикладу, перерахуємо деякі із них:

 • Сировина і матеріали які використовуються щоб зробити лакофарбові покриття. В даній категорії можна знайти різноманітні розчинники, смоли, а також, пігменти, добавки, наповнювачі і т.п.
 • Новітні матеріали та обладнання, які використовуються для лакофарбових матеріалів. В цій категорії будуть представлені охолоджувальні установки, хімічні реактори, змішувачі і т.п.
 • Обладнання, яке повинне зробити підготовку поверхонь для нанесення матеріалу набагато простішою і ефективнішою. А також пристрої які повинні наносити матеріали на обробленні поверхні.
 • Звісно, в асортименті можна знайти дозувальне обладнання, пристрої для мийки, сортувальні машини, а також машини для підбору кольору.
 • Уже готова продукція найвищої якості. В асортименті є не лише фарби та лаки, а навіть клей, полімери і т.п.

В 2019 році виставка отримала безліч позитивних відгуків, а в порівнянні з позаминулим роком, масштаби значно розрослись. Наприклад, минулого року у виставці брали участь 179 компаній, які були представниками більш ніж 10 країн. Що стосується кількості відвідувачів, вона також була досить великою – близько шести тисяч людей. Достойний показник, враховуючи відносно вузьку спеціалізацію заходу. Але експозиція приємно вражає, тому відвідувачі отримали безліч позитивних емоцій від того що побачили.

Лак чи фарба: що обрати

Дерево – це матеріал який має дуже красиву текстуру і малюнок, тому хочеться, щоб все це не приховувалось під шаром фарби. За допомогою лаку є можливість вигідно підкреслити красу деревини, не приховуючи природний малюнок. Переваги лаку виглядають наступним чином:

 • дозволяє підкреслити природну красу деревини;
 • дійсно дозволяє захистити матеріал від негативних впливів, оскільки створює на поверхні спеціальну плівку;
 • лак прекрасно підходить для роботи як всередині так і зовні приміщення, тільки потрібно підібрати модель яка найкраще підходить для конкретного випадку;
 • не потрібно знімати старий лак, перефарбовуючи поверхню до 4 разів без видимих недоліків.

Фарба також має багато переваг, тому не дивно що у неї є багато прихильників. Головні з цих переваг:

 • фарби мають різноманітні кольори та відрізняються високою водовідштовхувальною здатністю;
 • деякі фарби відрізняються поліпшеними показниками морозостійкості;
 • барвники можуть не лише зафарбувати, але і підкреслити структуру деревини, змусивши поверхню дихати.

Велике розмаїття фарб та лаків дозволяє підібрати той склад, який буде відповідати запитам покупця.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button