Людина

Вчені розповіли, як по вухах можна визначити інтелект людини

Вчені в усі часи цікавилися органами слуху. Фахівці навчилися за обрисами вушних раковин дізнаватися інформацію про їхніх власників і навіть визначати інтелект людини.

Учёные рассказали, как по ушам можно определить интеллект человека

Перші свідоцтва про вивчення вух прийшли ще з античних часів. Опису даних частин тіла є в працях Арістотеля, Піфагора і Гіппократа. Лікарі і філософи в усьому світі впродовж років намагалися розгадати генетичну інформацію, яка закладена в органах слуху. За часів епохи Відродження свої роботи представили Леонардо да Вінчі, Кардана Медічі і Йоганн Лафатер. В результаті вдалося з’ясувати, на відміну від рис обличчя, вуха у людей формуються відразу і лише з роками збільшуються в розмірі. Це може стати інструментом для ідентифікації особистості.

Сітківка ока змінює свій колір з роками, а тому з віком втрачає актуальність, а відбитки пальців при перевірці вимагають застосування складних технічних пристроїв. По вусі можна визначити особистість людини, і необхідний детектор вже розроблений. Він сканує вушну раковину, використовуючи світлові промені, створюючи її знімок і ідентифікуючи власника. Крім того, по вухах можна визначити інтелект людини. Для цього потрібно уважно подивитися, чи виступає верхня частина вище рівня брів або знаходиться на одній лінії з ними. У першому випадку людина володіє високим інтелектом, а в другому її розумові здібності вище середнього.

Також за формою вух можна визначити характер людини. Фахівці вивчили чимало особливостей і навчилися їм давати характеристику. Особливо зі списку виділяється асиметрія. Співробітники Астонського університету Ганна Топакас і Джефф Томас провели дослідження, в результаті якого з’ясували, що чим більше різниться у людини праве і ліве вухо, тим яскравіше виражені у неї лідерські риси характеру.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button