Різне

Webitel – Правильний підхід до вирішення найскладніших завдань

foto_cikavosti_09.09.2014-016Terrasoft Webitel Call Center: Просте рішення складних завдань.

З кожним днем боротьба за вибагливого клієнта у сучасному світі стає більш жорсткішою. Адже для клієнтів у 21-му столітті важливою є не лише якість того продукту, який вони обрали, але й якість обслуговування. Впровадження Terrasoft Webitel Call Center допоможе збільшити ефективність бізнесу будь-якого формату та направленості.

Webitel на базі платформи Terrasoft (система управління взаємовідносинами з клієнтами) – це рішення за допомогою якого можливо повністю контролювати дії користувачів в системі, підвищити швидкість обробки кожного звернення та покращити ефективність праці операторів.

1. Персональний та професійний підхід до вимог клієнта.

“Єдине вікно” оператора дозволить ідентифікувати клієнта під час вхідного дзвінка.
Оператор ознайомиться з усіма даними, (замовленнями, рекламаціями, історією попередних звернень тощо) що були отримані від клієнта під час попередніх розмов.

IVR є однією з найважливіших функцій у системі адже з допомогою інтерактивного голосового меню можливо обробити у середньому до 70% всіх звернень без участі оператора.

Побудувати правильний та коректний діалог з клієнтом, виходячи з його вимог та побажань можливо завдяки скриптам розмов. Підказки – сценарії, що прописані в системі дозволять операторові швидко зорієнтуватися та провести діалог з клієнтом максимально ефективно.

2. Функції без яких не обійтись.

Оператори кол-центру Webitel можуть бути як прив’язані так і не прив’язані до одного робочого місця. Останній варіант особливо підходить для тих кол-центрів, які працюють позмінно.

Ви зможете підвищити якість обслуговування клієнтів та створити ідеально функціонуючий механізм Контакт-центру, котрий буде працювати в режимі 365/7/24. “Розумна” система при необхідності дасть можливість створювати власні алгоритми розподілу, виходячи з власних бізнес-завдань та цілей своєї компанії.

Завдяки управлінню чергами викликів зменьшиться кількість втрачених дзвінків та підвищиться лояльність клієнтів до компанії. “Розумна” система попередить про приблизний час очікування або порядковий номер абонента для того, щоб втримати його на лінії.

3. Контроль діяльності працівників на вищому рівні.

Всесторонній контроль Кол-центру в режимі реального часу дозволить супервізору відстежувати поточний стан роботи кожного оператора. “По запиту”, система надасть повний звіт про кожен крок оператора в системі за той період часу, що вас цікавить.

Супервізор під час розмови оператора з клієнтом може підключитися до діалогу у будь-який момент й при цьому його учасники не будуть знати про підключення. Окрім того, оператор може скористатися допомогою супервізора у тому випадку, якщо не знає відповідей на питання клієнта або при виникненні будь-якої конфліктної ситуації. Тоді окрім режиму “суфлера” для врегулювання конфлікту супервізор може повністю забрати даний дзвінок на себе.

Відстежувати результати виконаної роботи (за годину, день, місяць тощо) працівників Кол-центру допоможуть інструменти звітності та статистики. “Розумна” система дасть можливість ознайомитися та оцінити діяльність кожного з них.

Для того, щоб оператор міг максимально продуктивно витрачати кожну хвилину свого робочого часу необхідно лише в системі вказати його компетенції, а саме перелік усіх професійних якостей й при створенні нової кампанії, Webitel замість супервізора знайде саме тих фахівців, що будуть максимально відповідати поставленим завданням та вимогам нової кампанії. Також в системі є можливість вказати той час, який оператор вашого кол-центру може використати на розмову з клієнтом та за який період часу він має обробити звернення.

4. Інструменти для підвищення продажів.

З Webitel не знадобиться багато часу, щоб створити та запустити кампанію. Як тільки ви створите нову кампанію потрібно буде написати сценарій діалогу – скрипт та обрати цільову аудиторію з клієнтської бази. Після чого залишиться лише визначити режим вихідного обдзвону.

Вихідний обдзвін клієнтів при:

– ручному режимі – оператор зможе бачити наступний виклик. Для того, щоб ініціювати виклик знадобиться лише один раз клікнути мишею;
– прогресивному режимі – Webitel візьме на себе додзвін до клієнтів. Набравши номер абонента й у випадку успішного додзвону, система з’єднає оператора кол-центру з абонентом;
– предиктивному режимі – усі дзвінки здійснюються автоматично у той час, коли Webitel вирішить (грунтуючись на статистичній інформації), що оператор кол-центру обов’язково звільниться у той момент, коли абонент зніме слухавку.

Завдяки інтеграції з ключовими соціальними мережами ваша компанія зможе підключити ще більше додаткових, сучасних каналів комунікації. Це дозволить вам стати більш доступним для кожного свого клієнта.

Компанія Webitel забезпечить індивідуальний підхід до бізнес-завдань замовника з урахуванням усіх його вимог до функціональних можливостей продукту. Рішення Terrasoft Webitel Call Center допоможе знизити себевартість обробки кожного звернення, підвищити швидкість обслуговування та розширити клієнтську базу, що в свою чергу дозволить покращити імідж компанії й зміцнить її бренд.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button