Різні цікавинки

Як правильно вибрати спортивне харчування

Коли починаєш займатися бодибілдінгом, то результати хочеться побачити мало не відразу: збільшення біцепців, “дельт”, “кубики” черевного пресу, рельєф… Після кількох занять уже починаєш розуміти, що все це буде обов”язково, але потрібно наполегливо тренуватися.

І ось почитається гонка за таким бажаним результатом. Втягнувшись, починаєш працювати на повну потужність, перемагаючи власну лінь, брак часу… Переплановуєш особисте життя і відпочинок, починаєш чітко вести облік “повторенням” та “підходам”.

foto_cikavosti_09.09.2014-015_resized

І ось день за днем починаєш помічати, як в першу чергу і дуже швидко росте сила м”язів! Це перше, що відчуваєш “зсередини”… Перестрибнути через перешкоду, яку раніше не перестрибнув би? Запросто! Підняти й нести велику дорожну сумку, яку раніше не проволік би й 5 метрів? Тепер вона для тебе як пушинка! Отже, справа йде! Але де ж “кубики”? Де біцепси!? Адже пройшло вже трохи часу, а їх майже не видно! Нарощувати тривалість тренування? Вперед!

Та настає день, коли тіло починає постійно зморювати втома, слабкість, біль у м”язах після тренувань; з”являється то сонливість, то безсоння… Просинаєшся ранком – і вже відчуваєш втому… А “кубиків” – все ще немає.

Що ж трапилось, де допущена помилка: в режимі чи тренуваннях? Починаєш думати…  І ось коли до тренування підключаєш мізки, починаєш розуміти: крім роботи м”язів дуже потрібне ще й спортивне харчування! Адже фізична робота по нарощування сили та м”язової маси, інтенсивні тренування – все це потребує притоку в організм певних речовин, і виведення з нього продуктів обміну, що забезпечує лише  спортивное питание bodyforlife.com.ua в Украине. І жоден спортсмен без такого харчування не обійдеться. Не обійдетесь і ви. Звичайно, якщо ви очікуєте того  результату, який запланували.

При нарощуванні м”язів організм гостро потребує інтенсивного притоку певних речовин, в першу чергу білкових, з яких і будуються м”язові тканини, та вуглеводів, які необхідні для високоенергетичних тренувань. Якщо при інтенсивних тренуваннях обмежитись тільки звичайним харчуванням без всякої системи, то ви рано чи пізно почнете відчувати швидку стомлюваність, сонливість або безсоння, біль у м”язах. Або ж у вас ростиме не тільки м”язова маса, а й жирова. Як у борців сумо. Адже разом з білками їжі ви будете споживати і жири! І це ознака того, що у вас є гостра потреба відрегулювати режим та складники харчування.

Читайте також: Спортивне харчування для новачків

Спортивне харчування, яке пропонує “Body For Life”, задовольняє всім санітарно-гігієнічним та медичним вимогам до таких продуктів, є сертифікованим, та пропонується у великому асортименті. Ви зможете купити спортивне харчування в інтернет-магазині Body For Life – там є все, що вам потрібно: білкові речовини, жироспалювачі, засоби для зміцнення суглобів і зв”язок, вітамінно-мінеральні комплекси тощо. Є також дозволені засоби для підняття рівня тестостерону в організмі. Адже відомо, що саме цей чоловічий гормон сприяє росту м”язів і укріпленню зв”язок.

Але робить людину чоловіком ще й її розум.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button