Екологія

WWF: Проблеми з екологією обернуться для світу багатомільярдними збитками

Збитки світової економіки із-за екологічних проблем можуть скласти більше восьми трильйонів фунтів стерлінгів в наступні 30 років. Підрахунок був проведений Світовим фондом дикої природи (WWF).

WWF: Проблемы с экологией обернутся для мира многомиллиардными убытками

Максимальні втрати в економічній сфері понесуть Японія, США і Великобританія. За даними дослідження, річний збиток через скорочення фауни, вирубки лісів, погіршення екології та осушення вод до 2050 року в названих країнах буде дорівнювати щорічному фінансуванню пожежної охорони, судової системи і поліції. У Великобританії прийде в занепад рибна індустрія через зменшення чисельності риб, обумовленого розвалом екосистеми і зникненням їх місць існування, а у зв’язку з прискоренням ерозії берегової лінії очікуються природні катаклізми. Сума втрат буде становити 16 мільярдів фунтів стерлінгів за рік.

Також очікується стрибок цін на певну продукцію: на вісім відсотків зросте вартість лісоматеріалів, на шість відсотків – бавовни, на чотири відсотки – олійних культур і на три відсотки – овочів і фруктів. Зі слів представника WWF Карен Елліс, виявлений лише приблизний збиток, який можуть понести країни. Підсумкова сума може бути в кілька разів вище.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button