Екологія

В Австралії побудують енергоефективний хмарочос у формі багатоярусної вази

Проект нового хмарочоса запропонувала архітектор Zaha Hadid. Енергоефективна будівля буде споживати вдвічі менше енергії, ніж звичайні хмарочоси.

Будівництво 54-поверхового хмарочоса заплановано в центрі Мельбурна. У будівлі будуть знаходитися не тільки розкішні апартаменти, але і офісні та торгові приміщення. Хмарочос має незвичайний і привабливий дизайн багатоярусної вази, який, як вважає архітектор, не тільки прикрасить місто, але і стане частиною екологічного проекту.

Подробиці про будівництво майбутнього хмарочоса поки тримаються в секреті, проте представникам ЗМІ вже відомо, що фасад будівлі з високоефективним склінням буде охолоджувати температуру всередині приміщень. Крім того, в хмарочосі буде встановлено зворотнє водопостачання. Для мешканців передбачена велика відкрита тераса, велосипедна стоянка на 350 місць, а також зарядні станції для електрокарів.

Читайте також: 

Вартість майбутнього будівництва вражає не менше, ніж проект хмарочоса – загальна сума становить близько 217 мільйонів доларів. 420 квартир преміум-класу, 11 тисяч квадратів торгових площ та 5600 квадратних метрів офісів – все це буде знаходитися в новому хмарочосі.

Варто зазначити, що тут же, в Мельбурні, може бути побудований унікальний хмарочос у формі жіночого тіла. Дозвіл на здійснення проекту австралійські архітектори отримали в середині цього літа. Музою для дизайнерів стала відома співачка Бейонсе Жизель Ноулз – контури будівлі будуть повторювати обриси фігури дівчини. Щоправда, досі невідома дата закінчення будівництва унікального хмарочоса.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button