Всесвіт

У цьому році Китай запустить супутник для прогнозу землетрусів

Китай планує в другій половині 2017 здійснити запуск супутника для збору даних про стан земної кори, які можуть використовуватися для моніторингу і передбачення землетрусів.

5f88c689f3b7cc6064c16b8b212ab2e3

Відзначається, що рухи земної кори створюють електромагнітне випромінювання, яке можна спостерігати з космосу за допомогою супутника. Збираючи також дані про плазми іоносфери і частинки з високою енергією, супутник зможе в реальному часі давати прогноз про можливість землетрусу в Китаї та сусідніх регіонах.

За планами супутник після запуску пропрацює на орбіті п’ять років. Китайські вчені мають намір з його допомогою збирати дані і після їх аналізу знайти загальні фактори, які можуть використовувати в технологіях по прогнозуванню землетрусів. Також супутник зможе використовуватися в навігаційних цілях.

Раніше Китайська корпорація аерокосмічної науки і техніки (CASC) повідомила, що Китай планує у 2017 році здійснити близько 30 запусків у космос. Серед них, зокрема, в рамках програми зондування Місяця планується запуск за допомогою найпотужнішоої ракети-носія КНР “Чанчжен-5” (“Великий похід-5”) супутника “Чан’є-5”, який повинен буде здійснити посадку на місячну поверхню, зібрати необхідні зразки і повернутися на Землю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button