Фото

У Дубаї надрукували офісну будівлю на 3D-принтері (фото)

У минулому році влада Дубая і китайська компанія Winsum Global презентували концепт офісної будівлі, роздрукованої на 3D-принтері. Розробники заявляли, що зведення їх проекту займе трохи більше тижня… І ось нарешті ідея офісного будинку, побудованого за допомогою тривимірного друку, втілилася в реальність.

Офіс, зведений компанією Winsum Global.
Буквально днями у Дубаї відбулася урочиста презентація офісної будівлі «Office of the Future», роздрукованої на 3D-принтері. Для реалізації проекту знадобився 3D-принтер розмірами 12х36 метрів в ширину і довжину, і 6 метрів у висоту. Сім монтажників, десять електриків та інших фахівців старанно працювали, щоб здати абсолютно функціональний офіс всього за 17 днів.

Офіс, побудований за допомогою тривимірної друку.
Office of the Future. Склопакети зі спеціальними світлофільтрами.
Всередині будівлі є усі необхідні комунікації: електрика, вода, система кондиціонування повітря. Серед іншого, віконні склопакети зі спеціальними світлофільтрами, які не пропускають шкідливі промені палючого сонця.

Office of the Future. Фойє.
Фахівці кажуть, що при використанні 3D-друку, кількість будсміття скоротилося на 50% у порівнянні зі стандартними методами.

Office of the Future. Інтер’єр.
Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button