Фото

“Дерево Франкенштейна”, на якому ростуть 40 різних сортів фруктів

Дерево сорока фруктов.Дерево сорока фруктів.

Професор Сем Ван Акен називає свої твори “дерева Франкенштейна“, адже вони були створені з безлічі різних шматочків і об’єднані в єдиний живий організм. І в той же час ван Акен говорить про ці дерева як про твір мистецтва. На одному стовбурі можна побачити плоди слив, персиків, нектарин, абрикос, мигдалю та інших кісточкових сортів. Ці дерева дають плоди ціле літо, а навесні чарують перехожих своїми різнобарвними квітами і багатим букетом ароматів.

В распоряжении Сэма Ван Акена было более 250 сортов, которые он мог прививать к своим волшебным деревьям.У розпорядженні Сема Ван Акена було понад 250 сортів, які він міг прищеплювати своїм чарівним деревах.
Почти каждая ветка на дереве - это отдельный сорт фруктов.Майже кожна гілка на дереві – це окремий сорт фруктів.
Початок було покладено в 2008 році, коли дизайнер і професор мистецтва в університеті Сіракузи Сем Ван Акен (Sam Van Aken) вирішив створити дерево, яке цвіте різними кольорами для свого мистецького проекту. Сільськогосподарська експериментальна станція Нью-Йорка виділила для цього проекту 12 квадратних метрів, у межах яких з’явилися перші “дерева сорока сортів”.

Весной дерево цветет розово-белыми цветами, распространяя вокруг себя удивительный аромат целого сада.Навесні дерево цвіте рожево-білими квітами, поширюючи навколо себе дивовижний аромат цілого саду.
У розпорядженні Сема Ван Акена було 250 різних сортів, які професор скрупульозно намагався прищепити до одного дерева. Протягом п’яти років Ван Акен створював свої шедеври. Звичайно, не обходилося й без курйозів. Так, за розповідями Сема, одне з дерев навесні виявилося повним квітів тільки з одного боку, в той час як друга його частина виглядала майже мертвою. Тому Сем став робити своєрідні графіки для кожного дерева, намагаючись знайти ідеальне поєднання сортів і видів фруктових дерев, щоб вони гармонійно співіснувати на одному стовбурі.

Для каждого дерева составляется план-график прививки сортов, чтобы в результате дерево выглядело максимально гармонично.Для кожного дерева складається план-графік щеплення сортів, щоб в результаті дерево виглядало максимально гармонійно.
Зараз вже існує принаймні 16 різних “фруктових дерев сорока сортів” (“Trees of 40 Fruit”), які вже не просто сидять на території експериментальної станції, а висаджені в центрі великих міст США – Нью-Йорк, Массачусетс, Нью-Джерсі, Арканзас, Каліфорнія – чарівні дерева знайшли свій новий будинок в центральних парках міст і перехожих дивують кожну весну і літо. Всі дерева трохи відрізняються один від одного, так як пріоритети щеплення віддавалися місцевим сортам, щоб дерево відчувало себе максимально комфортно в новому кліматі.

Большинство фруктовых деревьев цветет белым, однако деревья Ван Акена отличаются особенным букетом ароматов.Більшість фруктових дерев цвіте білим, проте дерева Ван Акена відрізняються особливим букетом ароматів.
Прививая новую ветку к дереву, Ван Акен обматывает место соединения пластиковой пленкой, чтобы создать мини-парниковый эффект.Прищеплюючи нову гілку до дерева, Ван Акен обмотує місце з’єднання пластиковою плівкою, щоб створити міні-парниковий ефект.
National Geographic нещодавно зустрівся з професором Ван Акеном, щоб взяти у нього інтерв’ю про те, як створювалися його чудові дерева. Це інтерв’ю можна побачити в наступному відео:

 

Натхнення: www.kulturologia.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button