Земля

У Фінляндії почали випікати хліб з цвіркунів

Фінська компанія Fazer починає продавати хліб, виготовлений з борошна, насіння і комах. У компанії назвали дану продукцію «хорошим джерелом білка».


У Fazer планують почати випуск хлібної продукції з комахами з невеликих хлібців, названих Sirkkaleipa («хліб з цвіркунів»).

Кожен хлібець Sirkkaleipa вагою 250 гр. виготовляється з борошна з доданням зерен і 70 «сушених цвіркунів». За словами керівника хлібопекарського підрозділу Fazer Маркуса Хельстрема, комахи складають приблизно 3% від ваги готового виробу. Вартість такого виробу буде в кілька разів вище цін на звичайний хліб – 3,99 євро (за 250 гр.) або 16 євро за 1 кг. Буханець з пшеничного борошна у Фінляндії коштує приблизно 2-3 євро.
Директор з інновацій Fazer Bakeries Юхані Сібаков заявив про те, що, на думку компанії, «комахи стануть великою частиною життя Фінляндії»: «ЗМІ висвітлюють комах як одну з провідних тенденцій у галузі харчових продуктів. Щодня в світі до двох мільярдів чоловік їдять комах. Ми вважаємо, що комахи стануть великою частиною повсякденного життя Фінляндії».

Кнопка «Наверх»