Технології

У Китаї створили операційну систему для квантових комп’ютерів

Китайський стартап Origin Quantum показав операційну систему для квантових комп’ютерів Origin Pilot, вона, за словами розробників, може підвищити швидкість квантових обчислень в кілька разів.

Image by Pete Linforth from Pixabay

Нова ОС під назвою Origin Pilot оптимізована для управління квантовими ресурсами і паралельних обчислень. За заявою компанії, вона також може автоматично калібрувати квантові чіпи.

“Якщо порівняти квантовий чип з серцем людини, то операційна система квантового комп’ютера – це мозок, а програмне забезпечення квантового додатка – плоть і кров”, – твердить о Гуанцань, академік і керівник головного лабораторії з квантової інформатики АНК

Оскільки Origin Quantum створює квантові системи на надпровідних кубітах і на спінових кубітах, операційна система Origin Pilot підтримує кожну з платформ і сумісна з «безліччю» інших варіантів квантових обчислювачів, як стверджують розробники.

Відзначається, що нова операційна система буде застосована на хмарній платформі квантових обчислень і доступна для користувачів усього світу.

Доступ до неї отримають користувачі з усього світу.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button