Технології

З 2021 року Mastercard почне приймати платежі в криптовалюті

Mastercard в 2021 році почне приймати платежі в декількох криптовалютах. Про які конкретно криптовалюти йдеться, в компанії не уточнюють.

By twenty20photos

“Прямо зараз ми готуємося до майбутнього криптовалют і платежів, оголошуючи, що в цьому році Mastercard почне підтримувати деякі криптовалюти безпосередньо в нашій мережі”, – Радж Дамодаран, виконавчий віце-президент компанії по цифровим активам, блокчейн-технологіям і партнерства

Водночас він підкреслив, що платіжна система не планує підтримувати всі існуючі криптовалюти і має намір використовувати стейблкоїни, які забезпечені реальними активами.

За словами Дамодрана, мова йде, в першу чергу, про стейблкоїни – це криптовалюта, забезпечена реальними активами, оскільки в Mastercard роблять перевагу на стабільних транзакціях, а не на інвестиціях.

Компанія має намір обслуговувати операції не з усіма існуючими сьогодні криптовалютами, не уточнивши, про які конкретно криптовалюти йдеться.

У компанії додали, що забезпечать конфіденційність даних споживачів на тому ж рівні, який «люди очікують від своїх кредитних карт».

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button