Технології

У Китаї збудують найбільший в світі завод з переробки сміття в енергію (фото)

У Китаї в місті Шеньчжень збудують найбільший у світі сміттєспалювальний завод Shenzhen East Waste-to-Energy Plant, який вироблятиме енергію з відходів.

Завод буде спалювати 5000 тонн відходів на день, тобто третину всіх відходів, які утворюють 20 мільйонів жителів міста, повідомляє Gottlieb Paludan Architects.

Завод використовуватиме найсучаснішу технологію спалювання відходів і виробництва електроенергії, а також стане центром освіти для жителів Шеньчженя.

В міжнародному конкурсі на проєктування такого заводу перемогли данські компанії Gottlieb Paludan Architects та Schmidt Hammer Lassen Architects.

Їх проєкт організовує весь завод та допоміжні будівлі, в одну круглу будівлю, порушуючи традиційне прямокутне розташування технічних приміщень. Адже чітка кругла форма зменшує площу підприємства.

У Китаї збудують найбільший в світі завод з переробки сміття в енергію

У Китаї збудують найбільший в світі завод з переробки сміття в енергію

Дах будівлі площею 66 000 м? розраховано на покриття до 44 000 м? сонячних панелей, що забезпечить виробництво ще більшої кількості енергії для міста.

“Завод має на меті продемонструвати виробництво енергії з відходів як важливий технічний процес, який має справу з проблемами зростання кількості відходів, а також з проблемою пошуку більш екологічно чистих способів виробництва електроенергії”, – зазначили в матеріалі.

Натхнення: ecopolitic.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments