Технології

Близько 1,4% ВВП Німеччини залежить від смартфонів

Смартфони стали невід’ємною частиною життя німців. Відповідно до спільного дослідження агентств Bitkom і Deloitte, близько 1,4% ВВП Німеччини знаходяться в прямій залежності від смартфонів, а обороти цього мобільного пристрою і пов’язаних з ним технологій складуть на кінець 2017 року 45 млрд євро.

Вісім з десяти жителів Німеччини використовують смартфон в повсякденному житті. «Жодна технологія не змінювала життя настільки багатьох людей так швидко», — говорить Клаус Бем з Deloitte. Всього за одне десятиліття смартфон перетворився з нішевого продукту в неодмінного супутника людини. За прогнозами аналітиків, німецький ринок смартфонів у поточному році перевершить за оборотами всі класичні види розважальної електроніки разом узяті.

Смартфон став універсальним пристроєм і стимулює значний розвиток інших галузей, каже експерт Bitkom Тім Люттер. З’являється все більше приладів і ґаджетів, управляти якими можна тільки через смартфони. За прогнозами Deloitte, медіакомпанії, онлайн-концерни і торговельні мережі отримають більше всього доходу у майбутньому саме від смартфонів і навколишньої їх екосистеми, пише Business Insider.

На думку творця Android Енді Рубіна, майбутній смартфон повинен стати віртуальною копією користувача, який допоможе людям менше користуватися ґаджетами і більше насолоджуватися життям. Він сам буде сортувати повідомлення по важливості і взагалі переверне застиглий ринок. Всі ці інновації будуть доступні з новим смартфоном Essential.

Кнопка «Наверх»
Закрыть