Технології

У Китаї пройшла презентація супержінки

У Китайській народній республіці суспільству представили для огляду нового інтерактивного робота-андроїда. Роботизовану жінку назвали милим китайським ім’ям Цзя-Цзя.

В одному з передових китайських університетів технології і наук, який знаходиться в Хєфеє, представили до уваги громадськості нового інноваційного робота-жінку Цзя-Цзя. Її унікальність і відмітна риса полягає в тому, що вона неймовірно схожа зі звичайною людиною і виявляє справжні жіночі особливості, такі звичайні для представниць прекрасної статі і такі нові для роботизованої техніки.

Найголовніша фішка — міміка, якою вона може користуватися при розмові. Цей робот — справжня кокетка. Коли до неї підійшли репортери і фотографи, щоб сфотографувати її риси обличчя, вона попросила занадто близько до неї не підходити, бо на знімках закарбується повне обличчя, а вона хоче добре виглядати в кадрі. Крім того, вона вільно жестикулює при спілкуванні. Розробники кажуть, що їхній проект знаходився в розробці протягом багатьох років. Міміка, жести і рух око відточена до дрібниць, що дозволяє їй виглядати так природно.

В даний час виробники займаються доробками, які в майбутньому зможуть дозволити роботу абсолютно без жодних проблем пересуватися в умовах мегаполісу, однак це тільки майбутні перспективи і замальовки. На даний момент розробники лише радіють з того, що є, і пожинають плоди власного успіху в цій області. Ця робота унікальна, і тепер можна побачити якийсь прорив в науці і технологіях здійснили дослідники.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button