Авто

У Китаї запрацював торговий автомат з автомобілями

Китайський торговий гігант Alibaba і автомобільний концерн Ford почали розробку автомата, який торгує автомобілями, ще в 2016 році. Вже в грудні 2017-го в Мережі з’явилися перші фото і відео цього незвичайного пристрою, розмірами порівнянного з багатоповерховим житловим будинком. Нарешті, перший такий автомат під назвою Super Test-Drive Center почав свою роботу, а перші щасливчики вже придбали собі новенькі авто з його допомогою.

Придбати автомобіль за допомогою такого автомата дуже просто: це можна зробити як за допомогою спеціального вбудованого терміналу, так і з офіційного мобільного додатку, який можна безкоштовно завантажити з Мережі. Автомобіль можна не тільки придбати, але також випробувати його в ході триденного тест-драйву. У випадку, якщо авто людині сподобається, його можна буде викупити. Якщо ж з якихось причин він не влаштує потенційного покупця, авто повертається в автомат.

В Китае заработал торговый автомат с автомобилями

Це далеко не перший автомат в історії, що торгує автомобілями. Концепти подібних пристроїв з’явилися ще на початку XX століття, на зорі виникнення автомобілебудування. На ділі ж перші торгові автомати, що пропонують придбати авто, були запущені компанією Carvana на території США. Подібні автомати також працюють на території Сінгапуру (нижче ви можете побачити, як працює один з таких автоматів).

Чи отримає популярність новий автомат Ford серед жителів Китаю – покаже час. Поки що він функціонує в тестовому режимі, а представники Alibaba і Ford ретельно відстежують переваги жителів Піднебесної в плані вибору автомобілів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть