Авто

Кабріолети втрачають позиції на ринку

Як повідомляє дослідницька організація Autofacts, на автомобільному ринку по всьому світу зафіксовано значне зниження популярності відкритих автомобілів.

foto_cikavosti_18.10.2014-01_resized

Найбільша популярність машин в кузовах кабріолет і родстер була традиційно на території Сполучених Штатів Америки і в Старому Світі. Приміром, в 2007 році на цих ринках було продано 827 000 відкритих автомобілів, а це 5,4 відсотка від усього обсягу автомобільного ринку. А ось в 2013 році цей показник знизився до 3,3 відсотків з 444 тисячами реалізованих кабріолетів.

foto_cikavosti_18.10.2014-01-01_resized

Експерти в області автомобільних ринків переконані, що однією з основних причин падіння популярності відкритих автомобілів став постійно зростаючий попит на кросовери різних модифікацій. Крім цього, істотний вплив зробили панорамні дахи, що з’явилися останнім часом. Під час пересування на машині з панорамним дахом цілком можна себе відчути, як за кермом кабріолета. Причому панорамний дах дозволяє природному освітленню проникати всередині автомобіля і не робить великого впливу на ціну машини.

Натхнення: uincar.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button